پایگاه خبری اخبار به روز مرند » اخبار بخشی عضو شورای اسلامی شهر مرند: لزوم توجه ویژه به مناطق محروم شهر مرند/رسیدگی به مناطق محروم شهر بایداز اولویت های اصلی شورای اسلامی شهر و شهرداری باشد - پایگاه خبری اخبار به روز مرند
 
 
 
 
بخشی عضو شورای اسلامی شهر مرند: لزوم توجه ویژه به مناطق محروم شهر مرند/رسیدگی به مناطق محروم شهر بایداز اولویت های اصلی شورای اسلامی شهر و شهرداری باشد

محمد بخشی عضو شورای اسلامی شهرمرند گفت: رسیدگی به مناطق محروم وکمتر توسعه یافته از وظایف ذاتی همه دستگاه های اجرایی وبخصوص خدمات رسان است.

ه گزارش اخبار به روز مرند :محمد بخشی عضوشورای اسلامی شهر مرنددر حاشیه جلسه علنی روز دوشنبه گفت: توجه به ایجاد زیرساخت‌ها در نقاط محروم شهر و توجه به اختصاص امکانات ورزشی وتفریحی  از وظایف ذاتی شهرداری هست..

وی در ادامه افزود:ازکارکنان شهرداری انتظار است که  برای حل مشکلات مناطق مختلف کنارهم بنشینید و مسائل را حل و فصل کنند و از فعالیت های جزیره ای پرهیز کنند.

وی افزود: مطالبات مردم منطقه مانند تسهیل درعبور و مرور ،ایجاد مراکز رفاهی وتفریحی ،آسفالت کوچه ها وجداول و…حق شهروندی است و باید در مسیر تحقق آنها تلاش ویژه ای صورت گیرد.

عضو شورای اسلامی شهرستان مرند رسیدگی به مناطق محروم و حاشیه شهر را ضروری برشمرد و عنوان کرد: رسیدگی به مناطق محروم شهر از اولویت های اصلی شورای اسلامی شهر و شهرداری است و همچنین رسیدگی به مناطق محروم از وظایف ذاتی همه دستگاه های اجرایی است.

بخشی با تاکید بر لزوم توجه به عمران مناطق محروم، ابراز کرد: بارها شخصا از مناطق محروم مرند بازدید کرده و خواستار رسیدگی بیشتر به این مناطق شده ام.

این عضو شورای شهرخاطرنشان کرد:خدمت‌رسانی به مردم و رفع گرفتاری‌های آنان گذشته از اینکه یک مسئولیت است از منظر دین نیز وظیفه انسانی، الهی و اخلاقی ما هست که باید با برنامه ریزی دقیق واصولی انجام دهیم تا شاید دراین دوره پنجم اثرات خوبی به یادگار بگذاریم.


ارسال نظر

توجه فرمایید که نظرات فاقد نام و نیز نظرات تبلیغاتی و توهین آمیز به هیچ وجه تائید نخواهند شد.

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)