پایگاه خبری اخبار به روز مرند » اخبار جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم اله ۱۳ آبان در شهرستان مرند - پایگاه خبری اخبار به روز مرند
 
 
 
 
جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم اله ۱۳ آبان در شهرستان مرند

جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم اله ۱۳ آبان ماه (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) در شهرستان  به ریاست معاون فرماندار برگزار شد.

به گزارش اخبار به روز مرند :، جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم اله ۱۳ آبان ماه (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) در شهرستان به ریاست اصغر پور معاون فرماندار و حضور حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه محترم شهرستان و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد.

اصغر پور گفت: روز ۱۳ آبان از اهمیت ویژه ای در نظام اسلامی ما برخوردار است، به نحوی که ما این روز را، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی می دانیم.

وی افزود: در تاریخ سراسر افتخار و پر از فراز و نشیب انقلاب ما، چنین روزی آبستن حوادث بیشماری است، چرا که در این روز تقابل حق و باطل وجود دارد و با مرور تاریخ، اهمیت این روز بزرگ برای ما بیشتر نمایان می شود.

اصغر پور با بیان اینکه در این روز مهم و تاریخی ریشه استکبار جهانی برای همیشه از ایران برچیده شد و بسیاری از ارزشهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی در این روز شکل گرفت، اظهار کرد: ۱۳ آبان روز فراموش ناشدنی است و همچنین فرصت مغتنمی برای آشنا ساختن نسل نوجوان جامعه با فرهنگ استکبار ستیزی است.

وی گفت: تاکیدهای مکرر رهبر معظم انقلابی اسلامی بر بی‌اعتماد بودن به آمریکا و این که دشمنی این کشور همواره ضد مردم ایران ادامه دارد.

وی اظهار کرد: حضور تمام اقشار مردم در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان باعث ایجاد همبستگی بیشتر بین مردم و اعلام این پیام به دشمنان می شود که همه مردم به ماهیت آنان پی برده اند.

DSC_0014

حجت الاسلام والمسلمین  نعمت زاده امام جمعه محترم شهرستان  با بیان اینکه مبنای انقلاب اسلامی، قرآنی و الهی بوده، مسئله ۱۳ آبان را بسیار با اهمیت دانست و اظهار کرد: یوم الله ۱۳ آبان که در آن سه رخداد بزرگ روی داده، مبیّن ماهیت و هویت ماست و هر کس بخواهد از مبارزه با استکبار دست بکشد در واقع هویت و ماهیت خود را زیر سوال برده است.

وی خاطر نشان کرد: ۱۳ آبان و راهپیمایی این روز یک نماد از ایستادگی ما در برابر استکبار جهانی است که تمام ارگانها و نهادها و تمام اقشار مختلف مردم باید در این مراسم حضوری پرشور داشته باشند.

 

زمان :  روز شنبه مورخه ۱۳/۸/۹۶  ساعت ۱۰/۳۰

مسیر راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان: میدان امام (اه) ، خیابان شهید رجایی ، خیابان پروین اعتصامی ، میدان مادر ، چهار راه برق ، خیابان امام (ره) ، میدان امام (ره).

DSC_0008DSC_0011 DSC_0013


ارسال نظر

توجه فرمایید که نظرات فاقد نام و نیز نظرات تبلیغاتی و توهین آمیز به هیچ وجه تائید نخواهند شد.

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)