فرماندار شهرستان ویژه مرند در مراسم تودیع ومعارفه شهردار جدید زنوز : اتحاد مسئولین شهری و همراهی مردم را تنها راه پیشرفت و ترقی شهر عنوان کرد.

،معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در آیین معارفه شهردار شهر زنوز تنها رمز پیشرفت شهر را اتحاد مسئولین و همراهی مردم دانست.

راستگو با بیان اینکه در دوسال گذشته بیشترین اعتبارات دولتی برای شهر زنوز تخصیص یافته است افزود : در سال جاری نزدیک به ۳۰ میلیارد ریال جهت پایاب سد زنوز اختصاص یافته است که اقدامات لازم برای شروع این پروژه انجام شده است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه گفت : شورای اسلامی شهر زنوز با همکاری شهردار این شهر باید در جهت اختصاص اعتبارات برای آبادانی شهر تلاش و همت کنند.

به گزارش اخبار به روز مرند :راستگو افزود : فرمانداری شهرستان ویژه مرند هر اقدامی برای افزایش اعتبارات شهر زنوز لازم باشد انجام خواهد داد.

وی گفت : مردم شهیدپرور و بافرهنگ شهر زنوز همواره در اجرای پروژه های عمرانی همراه اصلی دولت بودند و از پس نیز دولت خواهان همکاری مردم برای آبادانی شهر زنوز است.

راستگو با اشاره به ظرفیت گردشگری شهر زنوز گفت : این شهر به دلیل قرار گیری در نقطه جغرافیایی خاص دارای مناطق زیبای گردشگری و محصولات کشاورزی از جمله سیب زنوز است که  شهرت جهانی دارد که مسئولین شهر می توانند از این پتانسیل طبیعی در جهت جذب گردشگر و جذب سرمایه گذار استفاده کنند.

در پایان این مراسم  با حضور علیخانیب مدیر کل شهری و شوراهای اسلامی استانداری آذربایجان شرقی ،جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای دولتی ،خانواده های معظم شهدا ء و اهالی زنوز از زحمات جبار فرجی شهردار سابق شهر زنوز تقدیر و هادی مقدم زاده به عنوان شهردار جدید شهر زنوز معرفی شد.DSC02132DSC02141DSC02143DSC02151

 نظرات بینندگان:

مرندی دلسوز گفته:

نباسید خداوند متعال اجر جزیل عنایت فرماید اقدامات ارزشمند جنابعالی ماتداگار خواهد بود همانطوریکه نام زنده یاد همراه بعد از چندین دهه جاویدان است مردم قدر شناس مرند از شادروان همراه با نام نیک یاد میکنند برای سرعت بخشیدن و بالا بردن کیفیت طرحهای عمرانی پیشنهاد میشود گروه اجرایی مرتب از طرحها بازدید گزارش مکتوب خدمت حضرتعالی ارائه نمایند برای ارج نهادن به پیمانکاران وظیفه شناس لوح تقدیر یا جایزه مناسب در نظر گرفته شود

[پاسخ]ارسال نظر

توجه فرمایید که نظرات فاقد نام و نیز نظرات تبلیغاتی و توهین آمیز به هیچ وجه تائید نخواهند شد.

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)