پایگاه خبری اخبار به روز مرند » اخبار مدیرعامل مرکز توانبخشی کبریا شهرستان مرند: دراین مرکز ۳۵کودک معلول زیر ۱۵سال نگهداری می شود - پایگاه خبری اخبار به روز مرند
 
 
 
 
مدیرعامل مرکز توانبخشی کبریا شهرستان مرند: دراین مرکز ۳۵کودک معلول زیر ۱۵سال نگهداری می شود

 یداله هاشم زاده مدیر عامل مرکز نگهداری توانبخشی کبریا گفت: در این مرکز۳۵نفر کودک معلول زیر ۱۵سال نگهداری می شوند. وی در ادامه افزود: این کودکان دراین مرکز روزانه ازخدمات توانبخشی,گفتاردرمانی,کاردرمانی و روانشناسی بهرمنده می گردند و باید آماده و توانبخشی  شوند تا بتوانند به مدرسه استثنایی وارد شده تادر آنجا مورد […]

به گزارش اخبار به روز مرند :، یداله هاشم زاده مدیر عامل مرکز نگهداری توانبخشی کبریا گفت: در این مرکز۳۵نفر کودک معلول زیر ۱۵سال نگهداری می شوند.

وی در ادامه افزود: این کودکان دراین مرکز روزانه ازخدمات توانبخشی,گفتاردرمانی,کاردرمانی و روانشناسی بهرمنده می گردند و باید آماده و توانبخشی  شوند تا بتوانند به مدرسه استثنایی وارد شده تادر آنجا مورد تعلیم وتربیت قراربگیرند.

هاشم زاده تصریح کرد:در حال حاضر حدود ۴۰۰فقره پرونده مددکاری برای خانواده های نیازمند و مستمند تشکیل شده که توسط مددکاران این مرکز ارائه خدمات می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد:  کلیه خدمات این مرکززیر نظر اداره بهزیستی مرند و کارشناسان اداره و توسط متخصصین و مربیان مجرب کنترل ونطارت می شود.


ارسال نظر

توجه فرمایید که نظرات فاقد نام و نیز نظرات تبلیغاتی و توهین آمیز به هیچ وجه تائید نخواهند شد.

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)