پایگاه خبری اخبار به روز مرند » اخبار مشکلات خدماتی و بهداشتی کوی بعثت وشهرک میلاد در جلسه ای بحث وبررسی شد - پایگاه خبری اخبار به روز مرند
 
 
 
 
مشکلات خدماتی و بهداشتی کوی بعثت وشهرک میلاد در جلسه ای بحث وبررسی شد

به گزارش اخبار به روز مرند :معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به اخذ مجوز اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهر مرند گفت: تصفیه خانه فعلی شهر مرند ظرفیت ۱۳۰ هزار نفری را دارا بود که با توجه به جمعیت و گستردگی شهر با اجرای مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب این ظرفیت به ۲ هزار جمعیت افزایش می یابد .

وی افزود: مشکل توسعه تصفیه خانه فاضلاب برطرف شده که اعتبار هشت میلیارد تومان برای اجرای آن در نظر گرفته شده که از این مبلغ چهار میلیارد تومان آن برای اجرای کار آماده است .

فرماندار ویژه شهرستان مرند با تاکید بر رفع مشکل فاضلاب کوی بعثت عنوان داشت: باید مشکل فاضلاب کوی بعث رفع شود و برای هزینه انشعاب فاضلاب تمهیداتی جهت آسایش مردم اندیشیده شود تا بیشتر دچار مشکل نشوند .

وی افزود: هزینه احداث ده کیلومتر شبکه فاضلاب داخلی به مبلغ ۵ میلیارد ریال بر آورد شده که توسط مشارکتهای مردمی و از اعتبارات شرکت آب و فاضلاب تامین خواهد شد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به رفع مشکلات شهرک میلاد  بیان داشت: با مذاکرات و پیگیرهای متعدد توانستیم مشکلات روشنایی ، گاز و فاضلاب شهرک میلاد را برطرف کنیم که برای رفع مشکل کوی بعثت هم تمام توان خود را بکار خواهیم بست .

وی تاکید داشت: توسعه با مشارکت مردم  صورت می گیرد و اهالی محترم در اجرای این کار همکاری نمایند.

شایان ذکر است  شهرداری و شورای شهر در خصوص حفاری مساعدت لازم را معمول خواهند داشت.

DSC_0005

DSC_0002DSC_0008

 


ارسال نظر

توجه فرمایید که نظرات فاقد نام و نیز نظرات تبلیغاتی و توهین آمیز به هیچ وجه تائید نخواهند شد.

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)