بهمن ۰۲, ۱۳۹۷
سر خط خبرها :
نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. 26

  میلاد

  پروفسور حسابی چه بجا فرمودند: جهان سوم جایی است که هرکس به فکر مملکت خویش باشد خانه خراب می شود و هرکس بخواهد خانه اش آباد شود باید در تخریب مملکت خویش بکوشد!

  پاسخ
 2. 25

  علی

  سلام
  من متوجه نشدم که چرا بانگ مرکزی با نامه یک نماینده(چه عرض کنم) کل کشور را جریحه دار می کنه؟ آقای بهمنی شتابزده عمل نکن و گرنه شما هم عزل میشید( شما که عزیزتر از وزیر بهداشت نیستید)!

  پاسخ
 3. 24

  رها

  جوانان خیر هیچ وقت فراموشت نخواهیم کرد افای قاسمی اجرت با خدا…

  پاسخ
 4. 23

  amir

  بعد ده سال…غیر قانونی؟

  پاسخ
 5. 22

  رضا

  سلام
  باعث تاساف و شرمساریست.این غارته نه ادغام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 6. 21

  مقدم

  ما اذری هستیم و تعصب تک تک اذری ها را داریم . همچنین تعصب موسسه و کارکنان موسسه جوانان خیر را داشته و خواهیم داشت. ما اذریها غیرتمندیم..

  پاسخ
 7. 20

  سید محمد علی

  اگه موسسه جوانان خیر مانند بانکهای دیگه نزول خوری میکرد هنوز سر جاش بود .. مردم به رسانه ها هیچ اهمیتی نمیدهند چون با چشماشون دیدن که موسسه جوانان خیر به در ستی کار میکرد . مثل موسسات دیگه ای نبود که هر روز به مردم اس ام اس تبلیغاتی میزنند ویا اینکه همه جا موسسه رو تبلیغ میکنند . اگه موسسات جایگزین شده به جای موسسه جوانان خیر اعتبار داشته چرا تا حالا هیچ نام و اعتباری در بین مردم نداشته . تک تک افرادی که در مورد جوانان خیر به نادر ستی حرف میزنند خدا ترس باشند چون روزی نفرین این مردم شما را خواهد گرفت. ما مردم همیشه توکل به خداوند داریم.

  پاسخ
 8. 19

  سودا -ش

  با سلام . میخواستم بدونم یک مغازه اگر 2 روز بدون بروانه کار کنه جلوی فعالیتش گرفته میشه . چه طوری یه موسسه اگر غیر قانونی بوده حدود 10 سالی هست که فعالیت میکنه . اینها همش حرفهای بیهوده هست . چون این موسسه مثل بانکهای دیگه نزول خور نبود به همین خاطر به زور موسسه رو میخواند ازبین ببرند این را هم باید دونست که مردم از همه چیز اگاهند و در طی ده سال فعالیت با موسسه جوانان خیر میدونند که این موسسه کوچکترین انحراف و خلافی نداشته و مردم موسسه را با نام موسسه دیگری غیر از جوانان خیر نمیشناسند. نمونه بارز فعالیتهای موسسه کمک به افراد کم در امد و…..

  پاسخ
 9. 18

  e33

  فقط جوانان خبر

  پاسخ
 10. 17

  بابک

  اجر عاملین موسسه جوانان خیر با خدا . خداوند همیشه حامی و نگهبان انها بوده وباشد . اذربایجانیها هم از موسسه جوانان خیر حمایت میکنند.

  پاسخ
 11. 16

  اردشیر

  هیچ موسسه ای در هیچ زمان جای موسسه جوانان خیر را نخواهد گرفت . باجون ودل حمایتش میکنیم.

  پاسخ
 12. 15

  اردشیر

  جوانان خیر تنها موسسه ای بود که به درستی کار میکرد . چرا با اینکه این موسسه میلیونها کمک نقدی به مردم کم درامد نموده ویا اینکه به دختران یتیم جهیزیه های زیاده نموده و هم اینکه به مردم زلزله زده کشورمان کمکهای زیادی کرده از انها در رسانه ها حرفی نیست .مردم همه چیز را خوب میدانند و از موسسه جوانان خیر حمایت میکنند چون از این موسسه خیرهای زیادی دیده اند .

  پاسخ
 13. 14

  رضا

  جوانان خیر آبروی مرند ومرندیان در همه جای ایران است،حمایت خود را همه جانبه از این موسسه داریم وخواهیم داشت.به امید سربلندی روز افزون مرند و مرندیان

  پاسخ
 14. 13

  ع

  حمايت از جوانان خير .خواهشن

  پاسخ
 15. 12

  محمد

  حمایتت میکنیم

  پاسخ
 16. 11

  شاكري

  آیانمیشدموسسه به مالی اعتباری تبدیل بشه بانام موسسه مالی اعتباری جوانان خیر

  kjvj h

  پاسخ
 17. 10

  شاكري

  آیانمیشدموسسه به مالی اعتباری تبدیل بشه بانام موسسه مالی اعتباری جوانان خیر

  پاسخ
 18. 9

  همشهری

  آیانمیشدموسسه به مالی اعتباری تبدیل بشه بانام موسسه مالی اعتباری جوانان خیر

  پاسخ
 19. 8

  ناصر

  در چند سالي كه موسسه جوانان خير با تسهيلاتي كه به هموطنان داده، بانك مركزي چرا اصلا اجازه فعاليت را به موسسه داده و حالا دارد جلوي فعاليت هاي اين موسسه را مي گيرد؟

  پاسخ
 20. 7

  از مشتريان اين موسسه

  ما هرگز حمايت خود را از اين موسسه دريغ نخوهيم كرد

  پاسخ
 21. 6

  جواد

  با سلام و عرض ادب
  اولا:جوانان خیر با کوثر ادغام نمی شود بلکه به زبان تخصصی جذب موسسه مالی کوثر میشود و به زبان خودمان کلا به کوثر فروخته می شود.
  دوما:بزرگترین دغدغه و ناراحتی مردم (خصوصا)مرند از انحلال جوانان خیر نیست بلکه این نگرانی از بابت بیکاری پرسنل موسسه است (کوثر کدام یک را نگه دارد کدام یک را عذرش را بخواهد)

  پاسخ
 22. 5

  رنجبري

  حمايت

  حمايت

  حمايت

  پاسخ
 23. 4

  شبستري

  با سلام از نماينده محترم شهرستان دكتر حسن نژاد مخواهيم :

  قاطانه دفاع كند.

  چون آبروی شهر مرند آبروی کشور سرسبز ایران است و بس.

  چون آبروی شهر مرند آبروی کشور سرسبز ایران است و بس.

  پاسخ
 24. 3

  گل محمدي مرندي

  با سلام

  ماهم تا آخر عمر از موسسه جوانان همیشه خیر حمایت همه جانبه خواهیم کرد.

  و اینو همه بدونند چون آبروی شهر مرند آبروی کشور سرسبز ایران است و بس.

  پاسخ
 25. 2

  رضايي

  امیدواریم که این مسئله به نفع مردم در جهت رضایت خداوند متعال و اعتلای کشورمان و منطقه تمام شود . و اجازه ندهیم برخی افراد مسئله دار از این موضوع سوء استفاده کرده و موجبات رنجش خاطر مردم ولایت مدار مرند شود .

  جوانان خير حمايتت مي كنيم.

  پاسخ
 26. 1

  فلاح

  با عرض سلام وخسته نباشید
  ماباید از موسسه قرض الحسنه جوانان خیر که نگین سبز آذربایجان است حمایت کنیم پیشنهاد جمع آوری طوماری در سطح استان در حمایت از این موسسه قرض الحسنه را دارم .

  پاسخ

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و اطلاع رسانی اخبار به روز مرند می باشد . طراحی و اجرا: گونش وب