آزمون سراسری قرآن و عترت در اسفند ماه سالجاری در شهرستان مرند برگزار می شود.

 به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :در جلسه هماهنگی آزمون سراسری قرآن و عترت شهرستان مرند که با حضور مسئولین مؤسسات قرآنی و نمایندگان ادارات مربوطه برگزار شد، فرجی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند از برگزاری آزمون قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور در اسفندماه سالجاری خبر داد .

فرجی در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت های مؤسسات قرآنی مرند در طی سالجاری، برنامه ریزی همراه با خلاقیت را در جهت ایجاد انگیزه در نسل جوان برای روی آوردن به برنامه های قرآنی لازم و ضروری دانست  و گفت : نسل جدید، نسلی جستجوگر، کنجکاو و پرسشگر هستند و هدایت آنان به سمت آموزه‌های قرآنی مستلزم برنامه ریزی صحیح و خلاقانه می باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در سال گذشته بعد از تبریز بیشترین تعداد شرکت کنندگان در آزمون از مرند بوده اند ابراز امیدواری کرد که با همکاری نهادهای ذیربط و مؤسسات قرآن و اصحاب رسانه ، امسال نیز شاهد استقبال مردم قرآن دوست مرندی باشیم .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه گفت : کلیه علاقمندان در تمامی رده های سنی می توانند جهت ثبت نام در آزمون مذکور از ١٠ دیماه به نشانی اینترنتی آزمون :  WWW.QURANEDU.IR  مراجعه کنند .

لازم به ذکر است آزمون مذکور روز پنجشنبه ٩ اسفند در دو شهر مرند و یامچی و با همکاری ادارات آموزش و پرورش ، اوقاف وامور خیریه و همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد .