فرمانده سپاه مرند همزمان با تبریک روز ارتش و نیروی زمینی به کارکنان خدوم و افتخارآفرین ارتش و خانواده‌های آن ها، ارتش را تجلی ارزش های اسلامی و نیروهای مسلح را از مظاهر و عناصر قدرت ملی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اخبار به روز مرند : محمدرضا هنرور با حضور در مقرر فرماندهی تیپ ۳۲۱ شهید اشراف مرند،نیروهای مسلح را در منطق اسلام و جمهوری اسلامی، حصارهایی امن برای ملت برشمرد.

وی گفت: نیروهای مسلح در زمان جنگ، در مقابل تهاجم دشمن، با دانش، تجربه و فداکاری، سینه سپر و آن را منکوب و وادار به عقب‌نشینی می‌کنند و در زمان صلح نیز با کارآمدی و آمادگی کامل، مایه‌ اطمینان و آرامش خاطر ملت هستند و به همین علت دشمنان به دنبال بر هم زدن آرامش مردم از طریق مضطرب نشان دادن نیروهای مسلح هستند.
هنرور با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان و پیشقدم بود در مبارزه با ویروس کرونا اظهارداشت: ثبت تصاویری از خدمات متواضعانه‌ نیروهای ارتش به مردم، موجب ماندگاری این برگ زرین در قلوب مردم بوده و این روحیه باید همیشه تقویت و توسعه باید.

وی همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، گفت: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل، همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه‌ی آن را تقویت کند، اجتناب کنند.