ارزش های دوران دفاع مقدس مهم‌ترین سرمایه کشور است

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند،: جلسه پیام‌آوران ایثار با حضور حسین داوری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مرند و اعضای پیام‌آوران ایثار با هدف برنامه ریزی جهت ترویج و اشاعه هدفمند فرهنگ ایثار و شهادت در بین آحاد مردم برگزار شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مرند دفاع مقدس را مهم‌ترین سرمایه کشور دانست و گفت: بسیاری از عزیزان ما جان خود را در این جنگ‌ها از دست ‌داده‌اند که اکنون معرفی ایثار این عزیزان بر عهده ما نهاده شده است.
وی افزود: امروز وظیفه ما در قبال حفظ ارزش های دوران دفاع مقدس با توجه به جایگاه بسیار مهم آن نگهداری و ترویج فرهنگ مرتبط با آن است.
حسین داوری در ادامه افزود: پیام‌آوران ایثار با معرفی ایثارگران و آثار، اسناد و خاطرات دوران دفاع مقدس این عزیزان مسئولیت حفظ، انتقال و ترویج این مفاهیم والا و مضامین ارزشمند را بر عهده ‌دارند که این کار مستلزم مجهز بودن آنان به اصول، فنون روایتگری، اخلاص و پشت‌کار هست.
لازم به یادآوری است که پیام‌آوران ایثار بعد از آشنایی با اصول و فنون سخنوری و روایتگری برای روایتگری به اردوهای راهیان نور، دانشگاه‌ها، مدارس، ادارات و یادواره‌ها و … اعزام می‌شوند.


ارسال نظر

توجه فرمایید که نظرات فاقد نام و نیز نظرات تبلیغاتی و توهین آمیز به هیچ وجه تائید نخواهند شد.

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)