فرماندار ویژه مرند اسامی نامزدهای حوزه انتخابیه مرند و جلفا را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : داود گرشاسبی، در گفتگو با خبرنگاران ، تصریح کرد: ۷۱ نفر کاندیدا در این حوزه انتخابیه ثبت نام کرده بودند که در نهایت ۲۴ نفر تأیید صلاحیت شدند که یک نفر به عنوان نماینده مردم مرند و جلفا به مجلس راه پیدا می‌کند.

وی با اشاره به اسامی نامزدها ابراز داشت: فریبا ایاسه، علی بی غم، معصومه پاشایی بهرام، محمدرضا پورصالحی، محمدرضا توکلی مرند، مهدی جعفرپور، هادی جمشیدی، عزت اله حبیب زاده، رسول حسین زاده، اصغر خلفی، هادی رحمن زاده بهرام، داود رفاهی، اکبر زراعی یام، سید سجاد سیدنژاد، اصغر شکوری، روح اله علی نژاد، جعفر فتحعلی زاده، رضا قاسم زاده، سید رسول موسوی، عیسی میرزایی، سید حسن میرکاظم زاده اقدم، سید جابر میرنیا، رضا نظری و نوروزعلی واحد کاندیداهای تأیید صلاحیت شده در شهرستان‌های مرند و جلفا هستند.

رئیس ستاد انتخابات مرند و جلفا با اشاره به تعداد صندوق‌های این حوزه انتخابیه عنوان کرد: ۲۵۸ صندوق برای دو شهرستان مرند و جلفا در نظر گرفته شده است، ۱۸۰ صندوق در مرند و ۷۸ صندوق در جلفا مستقر خواهد شد و ۵ هزار نفر در برگزاری انتخابات این حوزه انتخابیه همکاری دارند.

فرماندار ویژه مرند همچنین عنوان کرد: رقابت انتخاباتی باید در چارچوب قوانین و مقررات باشد، نباید به سمت ستیز پیش برویم، توسعه در بستر آرامش محقق می‌شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ما به نفع یا ضرر هیچ کاندیدایی اقدام نمی‌کنیم، گفت: دستگاه‌های اداری حق ورود به مصادیق انتخاباتی ندارند، اما همه قصد داریم که سطح بالایی از مشارکت مردم در انتخابات تحقق یابد.

گفتنی است، ۳۶۴ نامزد در استان آذربایجان شرقی برای راهیابی به مجلس شورای اسلامی با هم رقابت می‌کنند.

انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور، روز جمعه ۲ اسفندماه برگزار خواهد شد.