اسامی ۱۴۷ کاندیدای ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان در سراسر کشور اعلام شد  به گزارزش اخبار به روز مرند به نقل از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان آذربایجان شرقی ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد […]

 به گزارزش اخبار به روز مرند به نقل از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : 

۴۴۴۴۴۵۵۵۵

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان آذربایجان شرقی
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ مسعودپزشکیان – علی اصغر الموسوی – حجت الاسلام عباس عباس زاده – دکتر محمد رضا اسلامی – شهاب الدین بی مقدار – زهرا ساعی تبریز ×
۲ غفار اسماعیلی هشترود ×
۳ بیت الله عبدالهی اهر وهریس ×
۴ علی فخر آذری کلیبر ×
۵ شورچی – محمد حسین بهبودی میانه ×
۶ نصیر پور سراب ×
۷ کریم شافعی مرند   ×
۸ غلام رضا نوری بستان آباد ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان آذربایجان غربی
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ امین محمدی خوی ×
۲ عبدالکریم حسینی زاده نقده واشنویه ×
۳ عین الله شریف پور ماکو و پل دشت ×
۴ مریم مسرت – صمد یگانه میاندوآب ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان اردبیل
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ حجت الاسلام سرداری – محمد فیضی – رضا کریمی اردبیل ×
۲ عباس جهانگیر زاده پارس آباد ×
۳ میر حمایت میر زاده گرمی ×
۴ یونس اسدی مشکین شهر ×
۵ ضرغام مقربی خلخال ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان اصفهان
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ مینو خالفی – مسعود حمیدی – آجودانیعابدی – خانم تاج الدین اصفهان ×
۲ فدایی کاشان ×
۳ کریمی نائین ×
۴ شریفی فریدن ×
۵ سمندری نجف آباد ×
۶ علی شجایی شهرضا ×
۷ صرامی خمینی شهر ×
۸ دکتر رمضانی اردستان ×
۹ دکتر باغبانیان نطنز ×
۱۰ بختیار گلپایگان ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان البرز
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ ناصر حاجیان مطلق – قدیر مهدوی کلیشمی کرج ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان ایلام
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ دکتر جلال میرزایی – سعید لطفی ایلام مهران شیروان و چرداول × ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان بوشهر
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ خدری بوشهر ،گتاوه،دیلم ×
۲ محمد باقر سعادت دشتستان ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان تهران
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ میرزایی دماوند ×
۲ دکتر محمد قمی پاکدشت ×
۳ ضرغام ورامین ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان چهار محال وبختیاری
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ دکتر علی کاظمی بابا حیدری اردل فارسان و کوهرنگ ×
۲ مهندس حمید  شفیع زاده بروجن ×
۳ دکتر اردشیر نوریان شهر کرد ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان خراسان جنوبی
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ دکتر حمید آیتی بیرجند ×
۲ دکتر علی اسماعیلی قائن ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان خراسان رضوی
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ مهندس حسین  امینی – دکتر تقی ابراهیمی سالاری – دکتر علیرضا شهریاری – دکتر محمد رضا کلا ئی – مهندس نسرین یوسفی مشهد ×
۲ دکتر منصوریان گناباد ×
۳ حاتمیان درگز ×
۴ دکتر طاهر احمدی تربت حیدریه ×
۵ دکتر بنیادی کاشمر ×
۶ دکتر نگهبان سلامی خواف ×
۷ سبحانی فر – راه چمنی سبزوار ×
۸ دکتر گرمابی نیشابور ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان خراسان شمالی
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ علی قربانی – علی اکبری بجنورد ×
۲ حاتمی اسفراین ×
۳ دکتر قربانعلی اسدی شیروان ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان زنجان
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ خانم صغری رمضانی – دکتر کریم خان محمدی زنجان ×
۲ سید ابوالحسن رضوی خدابنده ×
۳ ملک حسین کریمی ماه نشان ×
۴ سید سجاد حسینی ابهر و خرمدره ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان سمنان
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ دکتر احمد همتی سمنان ×
۲ دکتر احمد اسدی گرمسار ×
۳ دکتر حسین خوش قلب شاهرود ×
۴ محمد علی محتشمی دامغان ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان سیستان و بلوچستان
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ احمد علی کیخواه – دکتر فرهاد شهرکی زابل ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان قزوین
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ خانم زرآبادی قزوین ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان قم
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ دکتر علی اردشیر لاریجانی – حجت الاسلام و المسلمین علی بنائی – شادنوش قم ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان فارس
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ فرج الله رجبی – بهرام پارسائی – مسعود رضائی – مهدی شیخ موحد شیراز ×
۲ دکتر ارجمندی جهرم ×
۳ دکترجواد جمالی فسا ×
۴ دکتر رضا انصاری داراب ورزین دشت ×
۵ عابدینی اقلید ×
۶ رحمت الله خسروی آباده ،بوانات و خرم بید ×
۷ کورش کرم پور فیروز آباد وفراشبند ×
۸ دکتر محمد صادق کشفی نژاد نی ریز و استهبان ×
۹ گودرزی نور آباد و ممسنی ×
۱۰ محسن علوی لامردومهر ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان کردستان
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ قادر مرزی قروه ×
۲ فیروز عارفی مریوان ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان کرمانشاه
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ محمد حسین خوش اقبال سنقر ×
۲ حسن سلیمانی کنگاور ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان کرمان
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ خانم دکتر زهره سالاری – غلام عباس نوذری کرمان ×
۲ دکتر حسین امیری زرند ×
۳ علی برز بختیاری بافت ×
۴ دکتر حمزه ای کهنوج ×
۵ نیکزادی بم ×
۶ دکتر اعظمی جیرفت ×
۷ علی اسدی شهر باباک ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان کهکیلویه و بویر احمد
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ محمد بهرامی بویر احمد و دنا ×
۲ دکتر کامرانی کهکیلویه ×
۳ غلام رضا تاجگردون گچساران ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان گلستان
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ دکتر تربتی نژاد گرگان ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان گیلان
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ جعفرزاده رشت ×
۲ مهدی فخاری فومن ×
۳ یوسفی تالش ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان لرستان
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ سید محمد خان بیرانوندی – بهزاد مومنی مقدم خرم آباد ×
۲ دکتر چراغی پل دختر ×
۳ دکتر ابوالفتحی – دکتر روح بخشیان بروجرد ×
۴ داراب گنجی الیگودرز ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان مازندران
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ یوسف نژاد – دامادی ساری ×
۲ سید احمد میری بهشهر و نکا ×
۳ شریعت نژاد رامسر و تنکابن ×
۴ حسین نیاز آذری – قاسم زاده بابل ×
۵ عبدالله رضیان قائم شهر ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان مرکزی
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ داوود نعیمی – سید مهدی مقدسی اراک کمیجان و خنداب ×
۲ مهندس علی ابراهیمی شازند ×
۳ دکتر مطلبی خمین ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان هرمزگان
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ مصطفی ذوالقدر میناب ، رودان جاسک و سیریک ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان همدان
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ اسدی – حسنی حلم همدان ×
۲ محمد کاظمی – دکتر علیرضا امامی ملایر ×
۳ مفتح تویسرکان ×
۴ علی یعغوبی بهار و کبودرآهنگ ×
۵ حسن لطفی رزن ×
۶ دکترسلگی نهاوند ×
فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و مورد حمایت در حوزه های  انتخابیه استان یزد
ردیف نام و نام خانوادگی نام حوزه انتخابیه نامزد های مندرج در لیست نامزد های مورد حمایت
۱ بیوک موسوی یزد ×
۲ تابش اردکان ×
۳ دهقانی فیروز آبادی میبد ×