استاندار آذربایجان شرقی: فرمانداران بازنشسته آذربایجان شرقی در اولویت تغییر قرار دارند خبرگزاری تسنیم: استاندار آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون اولویت انتخاب فرماندار جدید با شهرستان‌هایی است که فرمانداران آنها به زمان بازنشستگی رسیده و یا نمی‌توانند مجری برنامه‌های دولت یازدهم باشند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از مراغه، اسماعیل جبارزاده در حاشیه افتتاح فرودگاه سهند […]

استاندار آذربایجان شرقی:
فرمانداران بازنشسته آذربایجان شرقی در اولویت تغییر قرار دارند
خبرگزاری تسنیم: استاندار آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون اولویت انتخاب فرماندار جدید با شهرستان‌هایی است که فرمانداران آنها به زمان بازنشستگی رسیده و یا نمی‌توانند مجری برنامه‌های دولت یازدهم باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مراغه، اسماعیل جبارزاده در حاشیه افتتاح فرودگاه سهند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فرمانداران جدید شهرستان‌های استان در حال بررسی بوده و هیچ تعجیلی در این زمینه وجود ندارد.
وی افزود: کسانی برای فرمانداری شهرستان‌ها انتخاب می شوند که با شعارهای دولت تدبیر و امید هماهنگ بوده و بتوانند برنامه‌های دولت را پیاده کنند.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون اولویت انتخاب فرماندار جدید با شهرستان‌هایی است که فرمانداران آنها به زمان بازنشستگی رسیده و یا نمی‌توانند مجری برنامه‌های دولت یازدهم باشند.
جبارزاده با تاکید بر اینکه انتخاب فرمانداران جدید با نظارت وزارت کشور انجام می شود، یادآوری کرد: انتخاب و انتصاب فرمانداران شهرستان‌ها با توجه به توانایی های آنان انجام می‌شود.