فرماندار شهرستان ویژه مرند با تاکید بر لزوم استفاده از توانمندی ادارات در رفع مشکلات گفت: در شرایط کنونی که در جنگ اقتصادی قرار داریم باید با بهره گیری از توانمندی داخلی ادارات، در جهت رفع مشکلات و تولید ثروت استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : داود گرشاسبی روز گذشته  در جلسه شورای اداری شهرستان مرند که با حضور ائمه جمعه شهرستان مرند و یامچی ،مسئولین ادارات و نهادهای دولتی  در محل سالن اجتماعات فرمانداری مرند برگزار شد  ، با اشاره به تلاش ادارات برای خدمت رسانی بهتر به مردم اظهار داشت: تعامل و وحدت بین ادارات باید ایجاد شده و ضمن کسب رضایت مردم، حقوق آنها نیز مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: در سایه وحدت و تعامل، همسویی و هدفمندی تمام ادارات است که توسعه، پیشرفت و هم افزایی بدست می آید.

فرماندار مرند با اشاره به ملزم بودن ادارات برای پاسخگویی گفت:  ادارات باید ملزم به پاسخگویی به مردم باشند، بخصوص اداراتی که بیشتر با مردم سر و کار داشته و در جهت تسهیل گری و رفع مشکلات مردمی و شهر گام بر می دارند.

وی همچنین به دیدار نخبگان با مقام معظم رهبری اشاره کرد و ابراز داشت: باید از تمام امکانات ادارات برای حمایت از نخبگان و شرکتهای دانش بنیان استفاده کنیم تا شرایط تولید ایده و تکنولوژی در شهرستان فراهم شود.

گرشاسبی تصریح کرد: ادارات شهرستان مکلف هستند در حد توان از امکانات خود در راستای حمایت از شرکتهایی که با حوزه فعالیت آنها مرتبط هستند، استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد : در شهرستان مرند، جوانان دارای فکر و ایده بسیار داریم که نیاز به حمایت جدی دارند و باید ما فضای لازم را برای حضور موثر آنها فراهم کنیم.

فرماندار ویژه مرند در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به برگزاری انتخابات در اسفند ماه سالجاری بیان داشت: از دهم آذر ماه سالجاری ثبت نام کاندیدا های مجلس شورای اسلامی آغاز می شود و در دوم اسفند ماه همین سال انتخابات برگزار خواهد شد که تمام ادارات باید فضای سالم و زمینه حضور پر شور مردم را فراهم کنند.

وی تاکید کرد: همه امکانات ادارات باید تا زمان برگزاری انتخابات کنترل و رفع اشکال شود تا در روز برگزاری انتخابات با مشکلی مواجه نشویم و کوتاهی هیچ اداره ای در این خصوص قابل قبول نیست.

در این جلسه همچنین حکم انتصاب معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان ویژه مرند،  به مسعود شکرانی اعطا شد.