مجلس بزرگداشت شهید مدافع حرم «حاج عباس عبداللهی» پنجشنبه از سوی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و سپاه عاشورا در تبریز برگزار می‌شود. مجلس بزرگداشت شهید مدافع حرم «حاج عباس عبداللهی» پنجشنبه ۳۰ بهمن مطابق با ۲۹ ذی الحجه از ساعت ۱۰الی ۱۲قبل از ظهر از سوی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی […]

مجلس بزرگداشت شهید مدافع حرم «حاج عباس عبداللهی» پنجشنبه از سوی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و سپاه عاشورا در تبریز برگزار می‌شود.

مجلس بزرگداشت شهید مدافع حرم «حاج عباس عبداللهی» پنجشنبه ۳۰ بهمن مطابق با ۲۹ ذی الحجه از ساعت ۱۰الی ۱۲قبل از ظهر از سوی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و سپاه عاشورا  و استانذار آذر بایجانشرقی برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش  اتوبوسهایی  با هما هنگی های انجام یافته از سوی معاونت استاندارو فرماندار ویژه شهرستان مرند و سپاه ناحیه مرند برای انتقال شهروندان مرندی به این مراسم تدارک دیده شده است

این اتوبوسها  راس ساعت ۸:۳۰ صبح از مقابل کانون فرهنگی سپاه ناحیه مرند حرکت خواهند نمود. لذا از کلیه همشهریانی که تمایل به حضور در این مجلس بزرگداشت را دارند درخواست شده است ساعت مذکور در مقابل کانون حضور داشته باشند.

این مراسم در مصلای اعظم حضرت امام خمینی(ره) با حضور اقشار مختلف مردم، علما و روحانیت معظم، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران، برگزار می‌شود.