مرکز فیزیو تراپی و توانبخشی ایثار شهرستان با حضور امام جمعه مرند ، معاون استاندار آذربایجان شرقی ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ،  خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران و سایر مسئولین در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مرند مورد بهره برداری قرار گرفت. به گزارش اخبار به […]

مرکز فیزیو تراپی و توانبخشی ایثار شهرستان با حضور امام جمعه مرند ، معاون استاندار آذربایجان شرقی ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ،  خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران و سایر مسئولین در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مرند مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش اخبار به روز مرند :امام جمعه  مرند  در مراسم افتتاح مرکز توانبخشی و فیزیوتراپی ایثار که در محل سالن شهرداری مرند برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت:مقام معظم رهبری به مساله فرهنگ اهمیت و توجه ویژه ای دارند و این مسئله باید در اولویت اول کار ما قرار گیرد . چرا که فرهنگ لازمه هر جامعه است و خانواده های معظم شهدا و جانبازان نماد این فرهنگ هستند .

 

حجت الاسلام و المسلمین نعمت زاده  افزود: خانواده های معظم شهدا و جانبازان باید بیشتر به نظام ارزش قائل شوند و اگر فردی از خانواده های شهدا و جانبازان معاند نظام باشد ، ثمره این کوتاهی مربوط به ما مسئولین بوده است .

وی با اشاره به ساماندهی مزار شهدا امام زاده سید احمد گفت: مزار شهدای امام زاده سید احمد  شهر مرند به زودی باید ساماندهی شودو آبروی مزار شهدا باید حفظ شود و نباید در این مورد کوتاهی از سوی دستگاه های ذیربط صورت گیرد .و همه مسئولین  باید در کنار بنیاد شهید برای کمک به خانواده های شهدا و جانبازان باشیم.

در این مراسم مدیر کل بنیاد شهیدو اموزر ایثارگران استان و فرماندار مرند نیز در سخنانی خدمت به خانواده های شهداء را از وظایف مسئولین نظام دانسته و بر حل مشکلات و نیازهای بهداشتی ودرمانی این غزیزان تاکید کردند

این مرکز زیر نظر ( موسسه فرهنگی ، ورزشی و توانبخشی ایثار استان آذربایجان شرقی ) با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد تومان  در زمینی با مساحت ۳۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید .است  که  ارائه خدمات برای عموم مردم آزاد است .

 

 

DSC_0001 DSC_0003 DSC_0007 DSC_0008 DSC_0009 DSC_0014 DSC_0016 DSC_0020 DSC_0025 DSC_0030 DSC_0034 DSC_0037 DSC_0038 DSC_0039 DSC_0040 DSC_0043 DSC_0045 DSC_0061