به گزارش اخبار به روز مرند : علیار راستگو معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در آغاز هفته دولت با بیان اینکه هفته دولت فرصتی است برای بیان عملکرد دولت می باشد ، اظهار داشت  : از هفته دولت سال گذشته تا امسال در طول یکسال تعداد ۶۰ پروژه با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان در شهرستان […]

به گزارش اخبار به روز مرند : علیار راستگو معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در آغاز هفته دولت با بیان اینکه هفته دولت فرصتی است برای بیان عملکرد دولت می باشد ، اظهار داشت  : از هفته دولت سال گذشته تا امسال در طول یکسال تعداد ۶۰ پروژه با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان در شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی خواهند شد .

راستگو با اشاره به حضور مقامات استانی در این شهرستان افزود : پروژه های بزرگی در سطح شهرستان مرند با هزینه کرد بالا در دست افتتاح داریم که در این ماه با حضور مقامات استانی مورد افتتاح قرار خواهند گرفت .

فرماندار شهرستان مرند با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت : موضوع اقتصاد از موارد تاکید شده رهبر معظم انقلاب است که در این راستا اقدامات زیادی توسط دولت تدبیر و امید صورت گرفته است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد : بازدید از حوزه های اقتصاد صنعتی و کشاورزی و بازدید از واحد های تولیدی بزرگ و کوچک  و کمک در جهت رفع مشکلات آنها در برنامه ها قرار دارد .

وی با بیان اینکه سند بومی آسیب های اجتماعی شهرستان و برنامه ریزی در این خصوص تهیه شده است ، گفت : تمامی فعالیت ها و کارها باید نمود داشته باشد که در سایه وحدت و انسجام داخلی به ثمر خواهد نشست.

راستگو خاطر نشان کرد : مسئولین از دادن وعده هایی که نمی توانند آنرا اجرایی کنند به جد پرهیز کنند  و تمامی تلاش خود را در جهت رفع مشکلات مردم بکار گیرند .

براساس این گزارش در نخستین روز از هفته دولت در شهرستان مرند ،  آبیاری قطره ای آقای قربانی در روستای تازه کند آخوند در زمینی به مساحت ۵/۱۵ هکتار بوده که اعتبار این پروژه ۱۱۶ میلیون تومان ، مدرسه  ابتدایی دو کلاسه خیر ساز در روستای چرچر (این مدرسه با ۸۰ متر مساحت ،توسط خیر بزرگوار خانم مهشید مجید زنوزی با هزینه ۲۰۰ میلیون تومان مورد ساخت قرار گرفته است) ، افتتاح مرکز سلامت روستایی در شهر زنوز (این مرکز با مشارکت شبکه بهداشت و درمان و خیر محترم خان احمدی و خانم عظیمی با مساحت ۸۲۰ متر مربع و هزینه ۱۷۰۰ میلیارد تومان مورد ساخت قرار گرفته است ) ، بهره برداری از یادمان شهدا تپه شهدا (این طرح با مساحت ۷۲ متر مربع و  هزینه ۵۵ میلیون تومان در محل تپه شهدا قرار دارد و در این طرح سه نمونه به طول ۵ متر بکار گرفته شده که نماد استقامت است) و همچنین افتتاح سالن تعاونی ۵۰۰ هزار تنی چند منظوره  خدمات کشاورزی در روستای هرزند جدید (این سالن در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان  که مبلغ ۱۶۰ میلیون آن با مشارکت بانک سینا می باشد در روستای هرزند جدید) افتتاح شدند.
آغازبرنامه های گرامیداشت هفته دولت در شهرستان مرند؛ دیدارمسئولین ادارات ونهادهای, دولتی با حجت اسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه مرند

photo_2017-08-26_19-11-16

یادمان شهدای گمنام تپه شهدای مرند

photo_2017-08-26_19-11-58

افتتاح مرکز سلامت روستایی شهر زنوز با مشارکت خیرین (خان احمدی و خانواده عظیمی)

 

 

photo_2017-08-26_19-12-20

 آبیاری قطره ای آقای قربانی در روستای تازه کند آخوند

DSC_00362

مدرسه  ابتدایی دو کلاسه خیر ساز در روستای چرچر

DSC_0037 (2)

افتتاح مرکز سلامت روستایی در شهر زنوز

DSC_00401

 

DSC_00471 (1)

بهره برداری از یادمان شهدا تپه شهدا

photo_2017-08-26_19-11-58