به گزارش اخبار به روز مرند :حاج کریم شافعی در گفت‌وگو با خبرنگار ما  با بیان اینکه ما تسلیم قانون هستیم، اظهار کرد: مطابق قانون و بر اساس خواسته‌های مکرر تعداد کثیری از مردم، ر۱۲ اردیبهشت ماه درخواست بازشماری آرای برخی صندوق‌ها  مسئله و مخدوش دار را به مسئولان ذیربط دادم. وی ا از  شخص آقای […]

به گزارش اخبار به روز مرند :حاج کریم شافعی در گفت‌وگو با خبرنگار ما  با بیان اینکه ما تسلیم قانون هستیم، اظهار کرد: مطابق قانون و بر اساس خواسته‌های مکرر تعداد کثیری از مردم، ر۱۲ اردیبهشت ماه درخواست بازشماری آرای برخی صندوق‌ها  مسئله و مخدوش دار را به مسئولان ذیربط دادم.
وی ا از  شخص آقای فرماندار خواست تا به مطالبات هواداران احساس مسئولیت کند   تا به این درخواست رسیدگی کرده و آن را اجرا کنند،  افزود هوادارانم را به آرامش دعوت می‌کنم و از آن ها می‌خواهم تا منتظر باشند قانون به نحو احسنت اجرایی شود.

کاندیدای انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه مرند و جلفا ،با اشاره به اینکه هوادارن و مردم عزیز باید خویشتن دار باشند، تاکید کرد: مردم باید به قانون احترام بگذارند و من نیز همین را از مردم می خواهم، پس هر گونه اعتراض خیابانی را قبول ندارم و چنین برنامه ای نیز نداریم.

شافعی اظهار داشت : مسئولان به ما قول داده اند تا احقاق حقوق از مسیر قانونی ما را همراهی کنند. تاکید کرد  انتظار داریم که بازشماری آراء به طور شفاف و رسمی انجام شود و به اطلاع عموم مردم برسد.

وی همچنین با ابراز گله مندی از حرکات و بد اخلاقیهای کاندیدای رقیب و هواداران در محافل عمومی و شبکه های اجتماعی گفت این گونه موارد نباید در احقاق حقوق شهروندان و هواداران زیر سوال برود چون این وجهه قانونی داشته و همه ما مطیع امر قانون هستیم .

حاج کریم شافعی کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که به دور دوم انتخابات راه یافته بود، پس از شمارش آرای دور دوم با اختلاف  ۶۹۰  رای اعلام شده است

۳۰۷۷۱۹۴-۴۹۵۴۳۰۸ ۳۰۷۷۱۹۴-۴۹۵۴۳۰۶ ۳۰۷۷۱۹۴-۴۹۵۴۳۰۵ ۳۰۷۷۱۹۴-۴۹۵۴۳۰۴ ۳۰۷۷۱۹۴-۴۹۵۴۳۰۱ ۳۰۷۷۱۹۴-۴۹۵۴۳۰۰