طرح «آرامش بهاری» به مناسبت آغاز سال جدید در چهار امامزاده شهرستان مرند در حال اجراست.

 به گزارش اخباز به روز مرند :رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگار ان ، از اجرای طرح «آرامش بهاری» در امامزادگان شهرستان مرند خبر داد و ابراز کرد: این طرح به مناسبت آغاز سال جدید در امامزاده سید ابراهیم، امامزاده سید احمد، امامزاده سید حسن و امامزاده محمد(ع) ابرغان آغاز شده است.

حجت الاسلام رحیم اختیاری افزود: این طرح با اجرای مراسم لحظه تحویل سال نو در آستان مقدس امامزاده سید احمد(ع) مرند آغاز شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مرند تاکید کرد: برنامه های متنوعی با برپایی خیمه معرفت شامل غرفه کودک و نوجوان، پاسخگویی به سوالات شرعی، مشاوره وقف و خانواده، برپایی نماز جماعت و سخنرانی با حضور مبلغ اعزامی از قم هر روز در امامزادگان شهرستان مرند اجرا می شود.

حجت الاسلام اختیاری همچنین از حضور حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه مرند و حجت الاسلام سنجری امام جمعه جلفا و حجت الاسلام علی اکبر رجالی استاد اخلاق و از شاگردان استاد سعادت پرور( پهلوانی ) در امامزاده سید ابراهیم(ع) مرند در امامزاده سید احمد(ع) مرند خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: بازرس سازمان مرکزی اوقاف و امور خیریه نیز در امامزاده سید احمد(ع) حضور پیدا کرده و از اجرای طرح آرامش بهاری در شهرستان مرند بازدید کرد.

رئیس اوقاف و امور خیریه مرند اظهار کرد: امسال یک نوآوری جدیدی نیز در اجرای طرح صورت گرفته و آن هم ترویج سبک زندگی اسلامی است، در همین راستا مهارت‌ های زندگی در حوزه سبک زندگی اسلامی به طرق مختلف به گردشگران مذهبی و زائران آموزش داده می ‌شود.

گفتنی است، طرح آرامش بهاری تا پانزده فروردین ماه در سطح امامزادگان شهرستان مرند اجرا می شود.