امام جمعه شهر مرند با اشاره به پیگیری های مجلس و انتظارات ملت از مسئولین گفت: امیدواریم در برجام عزت و منافع مردم حفظ شود . به گزارش اخبار به روز مرند :حجت الاسلام علی نعمت زاده در خطبه های این هفته نمازجمعه مرند اظهار داشت: برجام توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دعوت از […]

امام جمعه شهر مرند با اشاره به پیگیری های مجلس و انتظارات ملت از مسئولین گفت: امیدواریم در برجام عزت و منافع مردم حفظ شود .

به گزارش اخبار به روز مرند :حجت الاسلام علی نعمت زاده در خطبه های این هفته نمازجمعه مرند اظهار داشت: برجام توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دعوت از تمامی کارشناسان بررسی گردید که امیدواریم در برجام عزت و منافع مردم حفظ شود .

وی با اشاره به قضیه حادثه منا نیزگفت: مسئولان نباید حادثه اتفاق افتاده در منا را فراموش کنند باید این جنایت آل سعود پیگیری شود و این جنایت آل سعود شبیه حرمت شکنی یزید در ویرانی کعبه بود.

نعمت زاده در رابطه با لزوم مبارزه با تکفیریها نیز افزود: ائتلاف جدید علیه تروریستها واقعی بوده و ایران نیز از این ائتلاف حمایت می کند و به فضل الهی امیدواریم بزودی این گروههای تکفیری داعش (تروریستها) ریشه کن شوند.

خطیب نمازجمعه مرند در بخشی دیگر از سخنان خود اشاره به فرارسیدن ماه محرم و ماه عزاداری امام حسین (ع) گفت: واقعه کربلا باید زنده نگه داشته شود چرا که ما هرچه داریم براساس فرموده امام خمینی (ره) از محرم وصفر می باشد .

وی افزود : از عزاداران امام حسین (ع) می خواهم حق مردم رعایت و بدون هیچ گونه مزاحمتی در این عزاداریها شرکت و آن را اجرا کنند.

نعمت زاده در بخشی از سخنرانی خود به اتفاقات اخیر در شهر مرند و بازداشت یکی از مسئولین شهری و جمعی از شهروندان نیز پرداخت و تصریح کرد: مسئولان نقدکنندگان را دشمن خود ندانند و این عزیزان سعی کنند از مشاورین امین و عاقل استفاده کنند .

امام جمعه مرند گفت: اگر کسی خدا را پشتیبان خود بداند و از خدا اطاعت کند هیچ وقت به زمین نمی خورد و دچار خطا واشتباه نمی شود.

وی افزود: در این قضیه مردم صبر کنند تا مسئولان رسیدگی کنند و بعداز آن اطلاع رسانی دقیق وشفافی صورت بگیرد تا نشر اکاذیب و تشویش اذهان صورت نگیرد.

نعمت زاده همچنین با گرامیداشت روز روستا گفت: بودجه روستائیان را در جای دیگر خرج کردن حرام هست.