امام جمعه مرند در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر این شهرستان که در اتاق جلسه سپاه ناحیه مرند و با حضور مسئولین کمیته های مختلف این ستاد از ادارات مختلف برگزار شد، گفت: به کوری چشم دشمنان پس از فراز و نشیب ها و تلخی و شیرینی ها، نظام با عزت و سربلندی سی و […]

امام جمعه مرند در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر این شهرستان که در اتاق جلسه سپاه ناحیه مرند و با حضور مسئولین کمیته های مختلف این ستاد از ادارات مختلف برگزار شد، گفت: به کوری چشم دشمنان پس از فراز و نشیب ها و تلخی و شیرینی ها، نظام با عزت و سربلندی سی و هفتمین سالگرد پیروزی را جشن میگیرد.

به گزارش اخبار به روز مرند :حجت الاسلام نعمت زاده گفت: نظام جمهوری اسلامی روز به روز در مجامع بین المللی تاثیرگذارتر میشود و اشاعه دهنده دین و مردم سالاری دینی در دنیاست.

وی افزود: گروه های تندی به نام اسلام درصدد ضربه زدن به دین اسلام هستند اما بی شک نخواهند توانست به عظمت و هوای ملایم اسلام خطر و آسیب برسانند.

امام جمعه مرند با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو گفت: انقلاب مال همه است و امام راحل (ره) و رهبری معظم انقلاب همیشه بر حضور همه اقشار تاکید داشته اند و یقینا حفظ وحدت باید در راس امور مورد توجه قرار گیرد.

نعمت زاده با ذکر این نکته که تاکنون بیش از ۳۰ انتخابات در دوران نظام جمهوری اسلامی در ایران برگزار شده است، گفت: اهداف و روح انقلاب از اول انقلاب تاکنون همان بوده است.

وی پیرامون مذاکرات هسته ای نیز گفت: با همه اختلاف سلیقه ها در نهایت با تاییدات مقام معظم رهبری موضوع مذاکرات هسته ای به اینجا رسیده است که البته مسئولین هم باید از شیطنت و بد عهدی آمریکا و منافع ملی غافل نشوند و ملت نیز دشمنی های خبیثانه استکبار و در راس آنها آمریکا را فراموش نخواهند کرد.

حجت الاسلام نعمت زاده افزود: باید توجه داشت که دشمنان بی رحمی داریم بطوریکه از یک طرف دم از رفع تحریم ها میزنند و از طرف دیگر تحریم های جدید وضع میکنند.

امام جمعه مرند خاطر نشان کرد: دهه فجر امسال همزمان است با ایام فعالیتهای انتخاباتی که انتظار میرود کاندیداهای محترم حرفی نزنند که مردم را دلزده کنند.

وی ادامه داد: سرمایه گذاری برای جشن انقلاب بسیار ارزشمند است و نباید برای انقلاب کم گذاشت و باید در مسیر حل مشکلات کشور و منطقه با همدلی  و دلسوزانه اقدام شود و باید بدانیم که انقلاب به کسی بدهکار نیست و کسی از انقلاب طلبکار نمی باشد.

tele