به گزارش اخبار به روز مرند :حجت الاسلام علی نعمت زاده امام جمعه شهرستان مرند در پی اهانت برخی نشریه ها به ساحت رسول گرامی اسلام (ص)  با اشاره به زحماتی که پیامبر اسلام (ص) برای هدایت بشر متحمل شدند گفت: چنین موجود محبوب خداوند و پاکان را امروز استکبار و دشمنان اسلام با اهداف […]

به گزارش اخبار به روز مرند :حجت الاسلام علی نعمت زاده امام جمعه شهرستان مرند در پی اهانت برخی نشریه ها به ساحت رسول گرامی اسلام (ص)  با اشاره به زحماتی که پیامبر اسلام (ص) برای هدایت بشر متحمل شدند گفت: چنین موجود محبوب خداوند و پاکان را امروز استکبار و دشمنان اسلام با اهداف شیطانی و توسط مزدوران خویش از داعش و القاعده و … خشن و تروریست معرفی و با کاریکاتور های موهن توسط شبکه ها و مطبوعات خود از ترس ایمان مردم پاک و گسترش جهانی اسلام عزیز بد معرفی می کنند یا اسلام را با قرائت انگلیس و آمریکا به جهان معرفی می کنند.

 وی افزود: مثلا پروژه جدید مجله صهیونیستی شارلی ابدو با هدف خاص توسط دولت فرانسه راه انداختند مجله ای با تیراژ ۶۰ هزار حداکثر، با ۳ به نقلی ۵ میلیون تیراژ به ۱۶ زبان با حمایت و پول بلا عوض دولت فرانسه چاپ و پخش می شود تظاهرات علیه یک مجله ممنوع است اما اهانت به پاکترین انسان هستی و محبوب یک و نیم و دو میلیارد انسان به بهانه آزادی بیان آزاد است بلکه تشویق هم می شود.

نعمت زاده تصریح نمود: ۶ میلیون مسلمان فرانسوی خط قرمز و حق اعتراض و آزادی بیان ندارند در حالی که ۵۰۰ هزار یهودی مقدسات و خط قرمز دارند در قانون فرانسه نقد هلوکاست تا ۷ سال زندان دارد. سوال این است آیا با کشتار صد ها هزار و آوارگی یک میلیون زن بیوه عراقی و ۶ میلیون کودک یتیم و میلیون ها قربای تروریسم، تروریستهای مسلح که مورد حمایت فرانسه ، انگلیس، آمریکا و اسرائیل است که در عراق، پاکستان، افغانستان، فلسطین و غزه ، لبنان و نیجریه این همه جنایت انجام می دهند. سران ۴۰ یا ۵۰ کشور غربی و همپیمانان آنها باز در راهپیمائی علیه تروریسم شرکت می کنند؟ عذر خواهی نمی کنید حتی زبانی هم محکوم نمی کنید.

امام جمعه مرند اظهار کرد: سیاست نفاق و دوگانه دروغ غرب به رهبری آمریکا و انگلیس آیا انسان ها و ملل آزاده نمی فهمند چطور با کشته شدن چند نفر در فرانسه آنهم به دست پرورش یافته های خودشان از داعش آزادی و صلح و حقوق بشر به خطر می افتد اما در کشتار هزاران کودک و میلیون ها مسلمان در عراق ، فلسطین، پاکستان و افغانستان و … سکوت بلکه پشتیبانی و حمایت هم می شوند.

امام جمعه مرند گفت: متاسفانه تر همراهی بعضی مسلمان نماها صاحب روزنامه و تریبون در داخل با آنهاست برای آنها سینه چاک می کنند اما اهانت به مقدسات و پیامبر (ص) و کتاب مقدس یک و نیم و دو میلیارد مسلمان را حتی محکوم هم نمی کنند. فاین تذهبون؟ در کجا ایستاده اید و از چی و چه کسی دفاع می کنید.

وی خاطر نشان کرد: حمله به دفتر نشریه کذائی و کشته شدن چند عامل فتنه صلح و امنیت جهانی محکوم و  اشک تمساح ؟ اما اهانت به پیامبر و دو میلیارد مسلمان ؟ حتی محکوم کردن خشک و خالی هم نه ؟ دشمنان یقین داشته باشند مکتب و آئین انسانی و الهی اسلام ناب و نام مبارک حضرت محمد مصطفی (ص) طبق وعده حتمی الهی و خود پیامبر اکرم (ص) همه جهان را فتح خواهند کرد و انسان های پاک فطرت جذب ایشان خواهند شد و دشمنان با این حرکات سبک مرگ و نابودی خود را تسریع می کنند.