راهپیمایی ۲۲ بهمن، همه پرسی سالانه تجدید میثاق یکپارچه ملت ایران با آرمان های امام راحل، شهدا، رهبری و نظام جمهوری اسلامی ایران است. به گزارش اخبار به روز مرند :حجت السلام  نعمت زاده در جمع راهپیمایی کنندگان ۲۲ بهمن در این شهرستان با اشاره به سی و هفتمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی افزود: افتخار انقلاب اسلامی […]

راهپیمایی ۲۲ بهمن، همه پرسی سالانه تجدید میثاق یکپارچه ملت ایران با آرمان های امام راحل، شهدا، رهبری و نظام جمهوری اسلامی ایران است.
به گزارش اخبار به روز مرند :حجت السلام  نعمت زاده در جمع راهپیمایی کنندگان ۲۲ بهمن در این شهرستان با اشاره به سی و هفتمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی افزود: افتخار انقلاب اسلامی این است که بعد از ۳۷ سال، مردم همانند روزهای اول انقلاب، با شور و نشاط از آرمان ها و دستاوردهای آن حمایت می کنند.
وی اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، در صحنه بین المللی بسیار اثرگذار است و در طول تاریخ انقلاب ثابت شده که دشمنان هر وقت حضور حداکثری مردم را در انتخابات یا راهپیمایی ۲۲ بهمن می بینند، از توطئه های خود مایوس شده و از دشمنی با نظام ناامید می شوند.
امام جمعه مرند در ادامه با اشاره به موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای و اجرایی شدن برجام و قدردانی از تلاش دولتمردان، یادآور شد: ملت ایران فهمیدند که با ایستادگی در مقابل دشمنان و تبعیت از رهبری و آرمان های امام راحل می توانند بر دشمن غلبه کنند و آن ها را به زانو درآورند.
طاهری، با بیان اینکه فرجام برجام نشانه ای از تسلیم شدن دشمن در مقابل ملت ایران است، ادامه داد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن که هر سال پرشور تر از سال های گذشته برگزار می شود، باعث شده مظلومان و مستضعفان، همیشه به ملت ایران به عنوان تکیه گاه بنگرند.
وی، گفت: شرایط منطقه ای، ملی و معادلات کنونی بین المللی بسیار حساس است، به خصوص شرایطی که در عراق، سوریه، بحرین و عربستان ایجاد شده است، نشان می دهد که اردوگاه غرب در حال تضعیف است.
نعمت زاده با بیان اینکه ، امروز مردم این شهرستان با حضور پرشور و حماسی در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، بار دیگر عزت و اقتدار نظام را به نمایش گذاشتند. خاطر نشان کرد : حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به نمایش گذاشتن آزادی و آزادگی مردم غیرتمند ایران اسلامی است.

امام جمعه مرند افزود: پس از گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی شور و شوق مردم انقلابی ایران اسلامی سال به سال بیشتر می شود و هر روز شاهد پیشرفت و تعالی نظام مردم سالاری دینی در جهان هستیم. اظهار کرد: این حضور گسترده با نشاط و شادابی خاصی همراه بود و نشانه اعتماد و حمایت مردم از ولایت فقیه و نظام اسلامی است.

وی ضمن تاکید بر وفاداری مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی یادآور شد: یکی از پیامدهای این حضور این است که تحریم ها و تهدیدها هرگز نمی تواند ملت ایران را از امام راحل، رهبری و آرمان های بلند شهیدان جدا کند. مردم ایران با شعارهای کوبنده ‘مرگ بر آمریکا’ و ‘نه تحریم نه ذلت’ بر ایستادگی خود در مقابل زورگویی و باج خواهی استکبار جهانی همچنان بر ظا لم ستیزی و خوایت از مردم مظلوم و مسلما نان را وظیفه هر مومن و متدین به اهداف عالیه اسلام و قذآن دانسته و افزودن رژیم آمریکا هر گز قابل اعتماد نیستند و این حضور باعث تداوم بیشتر مردم مومی و انقلابی کشورمان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبر گان رهبری در کنار صندوقهای اخذ رای با انتخاب فرد اصلح آینده سرنوشت خود و نسلهای بعدی را رقم و  قتدار نظام جمهوری اسلامی را در جهان دوام نر و استوار تر  خواهند کرد
. .

۴۰۵ ۴۰۶ ۴۰۸ ۴۰۹ ۴۱۰ ۴۱۲ ۴۱۳ ۴۱۴