امام‌جمعه مرند گفت: خانواده‌های شهدای معظم در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان‌های امام خمینی (ره) و دستاوردهای خون شهدا مهم‌ترین نقش را ایفا می‌کنند.

به گزارش اخبار به روز مرند : حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی نعمت‌زاده امام‌جمعه مرند گفت: امروز جامعه اسلامی و همه‌کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مدیون خون پاک هزاران شهید و جانبازی هستند که در دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلاب اسلامی جان‌فشانی کردند.
امام‌جمعه مرند بابیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تلاش شود کم است گفت: خدمت به خانواده‌های معظم این عزیزان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند است.
وی افزود: خانواده‌های شهدای معظم در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمانهای امام خمینی (ره) و دستاوردهای خون شهدا در کشور مهم‌ترین نقش را ایفا می‌کنند.
یادآوری می‌شود؛ سه‌شنبه ۱۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین نعمت زاده امام‌جمعه شهرستان مرند، علییار راستگو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند به‌اتفاق محمدباقر احمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر از خانواده‌های شهیدان رضا سعید پور، ابوالفضل رحیمی از شهدای هشت سال دفاع مقدس در قالب طرح سپاس دیدار و گفتگو کردند.
گفتنی است بسیجی شهید رضا سعیدپور در ۲ بهمن ۱۳۶۵ در شلمچه و بسیجی شهید ابوالفضل رحیمی مرند در ۲ اسفند ۱۳۶۲ در جزیره مجنون به فیض شهادت نائل آمدند.