امام جمعه مرند از راه اندازی مرکز مشاوره به همت حوزه علمیه خواهران به منظور مشاوره دهی به عموم دختران و بانوان این شهرستان خبر داد.

 به گزارش  پایگاه خبری  اخبار به روز مرند :  حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت زاده امام جمعه مرند در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به برخی مشکلات حوزه علمیه خواهران این شهرستان ابراز داشت: حوزه علمیه خواهران شهرستان مرند ۱۴۰ نفر فارغ التحصیل سطح دو دارد، اما ساختمان جدید این مدرسه علمیه به دلیل کمبود منابع مالی تکمیل نشده است.

وی افزود: مهدکودک قرآنی در فضای مازاد مدرسه علمیه خواهران مرند با مشارکت طلاب و اساتید احداث و کلنگ آن به زمین زده می شود.

عضو شورایعالی حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی همچنین عنوان کرد: پیگیر راه اندازی رشته تفسیر و علوم قرآن سطح سه برای پذیرش سال ۹۷ در شهرستان مرند هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده از راه اندازی مرکز مشاوره خبر داد و تصریح کرد: بنا به پیشنهاد معاونت اداری مالی مرکز حوزه علمیه خواهران مبنی بر راه اندازی«مرکز مشاوره» با استفاده از ظرفیت طلاب و اساتید مرند به منظور مشاوره دهی به عموم دختران و بانوان شهرستان، قول مساعد برای اختصاص ساختمان جداگانه برای همین منظور در داخل شهر گرفته ایم.

امام جمعه مرند اظهار داشت: از حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور مدیر جدید مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به منظور سفر به استان آذربایجان شرقی و بازدید از مدرسه علمیه خواهران شهرستان مرند دعوت کرده ایم که امیدوارم هر چه زودتر شاهد این حضور باشیم.