به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرندحجت‌الاسلام علی نعمت‌زاده ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرند ضمن عرض تسلیت ایام اربعین حسینی اظهار داشت: حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یارانشان هیچ زمان در برابر فشارها، تعرض و عداوت دشمنان، در دشمن‌شناسی، امام‌شناسی و رهبرشناسی تردید به خود راه نمی‌دادند.  وی افزود: مردم ما […]

به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرندحجت‌الاسلام علی نعمت‌زاده ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرند ضمن عرض تسلیت ایام اربعین حسینی اظهار داشت: حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یارانشان هیچ زمان در برابر فشارها، تعرض و عداوت دشمنان، در دشمن‌شناسی، امام‌شناسی و رهبرشناسی تردید به خود راه نمی‌دادند.

 وی افزود: مردم ما همیشه با حفظ هوشیاری خودشان و بینش اسلامی در مقابل تمام اهداف شوم دشمنان مقاومت کرده و با پیروی از ولایت فقیه از دستاوردهای نظام و آرمان‌های مقدس رهبر کبیر انقلاب حراست کرده و با حضور به موقع خوشان در تمام صحنه‌ها اهداف آنها را نقش بر آب کرده‌اند.

امام جمعه مرند همچنین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو با اشاره به برگزاری همایش مبارزه با فساد اداری گفت: فساد اداری می‌تواند آسیب جدی به کشور بزند و در این خصوص نه فقط دولتی‌ها و دستگاه‌های نظارتی، بلکه همه مردم وظیفه دارند و در این مبارزه عزم ملی لازم است.

نعمت‌زاده گفت: تمام اختیارات در مبارزه با فساد دست مسئولان و سران قواست و آنها باید به صورت قاطع در این زمینه برخورد کنند.

به گفته وی اگر مسئولان قصد جدی مبارزه با فساد اداری را دارند باید در خصوص مدیریت منابع انسانی تجدیدنظر کنند، برخی سهم‌خواهی‌ها در این زمینه مانعی مهم است.