امام جمعه مرند شلیک موشک به مقر گروهک تروریستی در شرق فرات را قدرت موشکی و گوشمالی ایران به دشمنان عنوان کرد./توسعه و اقتدار کشور در سایه تلاش و همت شبانه.روزی نیروی انتظامی ..

به گزارش  پایگاه خبری اخبار به زوز مرند :حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت زاده امام جمعه مرند، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته در حسینیه امام خمینی(ره) با اشاره به گوش مالی دشمنان در هفته های اخیر عنوان کرد و گفت : رئیس جمهور در سازمان ملل با سخنان منطقی و رسوا کننده، موضع ایران را به دنیا نشان داد، تنها چند روز بعد از اتفاق تروریستی ۳۱ شهریورماه در رژه اهواز نیز موشک های ایران به محل تجمع گروهک ها فرود آمدند.

 

امام جمعه مرند با اشاره به قدرت بین المللی ایران خاطرنشان کرد: موشک های که به موضع گروهک ها در شرق فرات شلیک شد، به چند کیلومتری نیروهای امریکایی برخورد کرد و این قدرت موشکی ایران را نشان می دهد.
حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده با اشاره به رسوایی و محکومیت آمریکا در دادگستری بین المللی لاهه گفت: این عزت و عظمت از برکات دینداری و ولایتمداری مردم ایران است، باید شاکر این قدرت ها و پیروزی ها باشیم و در مقابل دشمنان سست نشویم و بدانیم که پیروزی از آن ماست.

قیمت کالاها نباید ساعت به ساعت تغییر کند

وی در ادامه با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور تصریح کرد: برخی افراد ضعیف الایمان با برخی حرکت های خود در این وضعیت اقتصادی، آرامش روانی کشور را برهم می زنند، باید در مقابل دشمن محکم ایستادگی کرد.

امام جمعه مرند با اشاره به کاهش نرخ ارز تصریح کرد: از همه مسئولان به ویژه قوه قضاییه و نیروی انتظامی تشکر می کنم که با برخی کانال های فضای مجازی که در تعیین قیمت کذایی ارز نقش داشتند، برخورد کردند.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده اضافه کرد: نباید قیمت جنس ها در کشور پی در پی تغییر کند،از شهروندان وعموم مردم خواست در خرید وتهیه نیازهای غیر ضروری نیز خودشان باید برای جلوگیری از این فشار اقتصادی، در خرید کالاها دقت کنند و از انباشت کالاها خودداری کنند.از مسئولین ذیربط خواست تا با.افرادی که کالاهای اساسی روز مره را احتکار می کنند بصورت.قاطعانه.برخورد کنند.

نیروی انتظامی ارکان اقتدار کشور است

امام جمعه مرند همچنین با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: امنیت کشور و جاده ها با همت و تلاش شبانه روزی خادمان نیروی انتظامی انجام.می شود ،افزود نیروی انتظامی قدرتمند، ارکان اقتدار کشور است،و لازمه یک کشور امن نیازمند نیروی انتظامی مقتدر است.

وی با اشاره به تقدیم ۱۳ هزار شهید نیروی انتظامی ادامه داد: مردم باید با نیروی انتظامی در جهت برقراری امنیت جامعه همکاری کنند، ناجا بعد از انقلاب اسلامی ایران نیز در دفاع از خاک و مرز و امنیت و مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر، شهید داده است.

خطیب نماز جمعه مرند در بخش پایانی خطبه های این هفته.نماز ؛ با اشاره به سالروز شهادت امام سجاد(ع) اظهار داشت: امام زین العابدین(ع) ماهیت ضد ادامه داد: امام در طول ۳۵ سال عمر با برکتشان بعد از قیام عاشورا، هی
چ گاه یاد وخاطره شهدای کربلا را از یاد نبردند، ما نیز باید با تاسی از ایشان، راه و منش شهدا را ادامه دهیم.