تفکر و حرکت های بسیج  در عرصه های  مهم انقلاب اسلامی دوران هشت سال دفاع مقدس ،سازندگی و اکتشافات با هدایت امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی  بعنوان نیروی فوی پشتیبانی   از ولایت فقیه  حرکت مثبی بوده است.

 به گزارش پایگاه حبری اخبار به روزر مرند :حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت زاده، ظهر امروز در نشست شورای جهاد فرهنگی سپاه ناحیه شهرستان مرند اظهار  داشت: تشکیل بسیج از زمان صدور فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی تاکنو. ن بعلت مردمی بودن در موارد لازم وضروری برای حقظ و حراست از دست آوردهای انقلاب اسلامی  کار نامه قابل قبول و درخشانی نیز از خود به یادگار گذاشته است.

وی افزود: تفکر و حرکت های بسیج  در عرصه های  مهم انقلاب اسلامی دوران هشت سال دفاع مقدس ،سازندگی و اکتشافات با هدایت امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی  بعنوان نیروی فوی پشتیبانی   از ولایت فقیه  حرکت مثبی بوده است.

امام جمعه مرند اصل بسیج را عمل به دستورات شرع و اسلام دانست وخا طر نشان کرد  کرد: بسیج هر کجا نیاز به حضور بوده، حاضر شده است، و لازمه تداوم  انقلاب اسلامی نیز جاری شدن تفکر بسیجی در همه عرصه ها ی نظام جمهوری اسلامی  ا ست. کفت ،باید برای توسعه کمی و کیفی بسیج، تدبیری اندیشید و از این نهاد دفاع کرد و بهانه ای دست دشمن نداد.

 

وی با اشاره به تقارن هفته بسیج با هفته وحدت اضافه مرد : برخی شبهه ها در جامعه وجود دارد که باید پاسخ داده شود، به عنوان مثال دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی، در مساله حمله اعراب به ایران و کشتار ۱۰ هزار نفری ایرانیان شبهه ایجاد کرده است که باید با کتاب و قلم و استفاده از کارشناسان مسلط، برای نسل جوان روشنگری کرد.

امام جمعه مرند درخاتمه اظهار داشت: سپاه پیش از اینکه یک نهاد نظامی باشد، نهاد فرهنگی و دینی است که جوانان و نیروهای مومن و با اخلاص  برای  پیشرفت نظام جمهوری اسلامی با اقتدار  در مقابل توطئه  های دشمنان اسلام در کنار سایر فوای مسلح از آمادگی کامل  حرکت می کند.