امام جمعه مرند با انتقاد شدید از پروژه های نیمه کاره در این شهرگفت:پروژه جواهر، ۷ سال است ناتمام مانده و آقایی هم می گوید چرا امام جمعه در مورد این پروژه مداخله می کند.

 


به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :، حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت زاده، شب گذشته در دیدار جمعی از فعالین مذهبی، اجتماعی شهرستان مرند، بر ضرورت نزدیک تر شدن مسئولین به مردم تاکید کرد و ابراز داشت: مسئولین قرار نیست همیشه سخنران باشند، برخی مواقع هم بنشینند پای صحبت مردم و شنونده باشند.

وی با اشاره به نقش مردم در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی افزود: ما انقلاب کردیم و امروز هم حامی همان انقلاب هستیم و علیرغم برخی مشکلات، این انقلاب دستاوردهای زیادی دارد.

این استاد حوزه و دانشگاه عنوان کرد: خوابی که دشمن برای ایران دیده بدتر از عراق و سوریه است لذا باید مراقب حرف ها و اقداماتمان باشیم.

امام جمعه مرند تاکید کرد: آمریکا قدرت برتر نظامی، اقتصادی و تبلیغاتی است اما در مقابل انقلاب اسلامی راه به جایی نبرده و این در سایه رشادت ایثارگران و شهدای عزیز است.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده با اشاره به القای غربی ها برای ضرورت نیاز ایران به آمریکا اذعان داشت: دشمن تلاش می کند چنین القا کند که اسلام نمی تواند جامعه را مدیریت کرده و به موفقیت برساند و ایران بدون آمریکا پیروز و آباد نخواهد شد.

وی در بخش دیگری با اشاره به ضرورت پاسخگویی مسئولان در قبال عملکرد خود ابراز داشت: وقتی حزبی کسی را پای کار می آورد باید پاسخگوی ضعف ها و اشتباهات آن فرد هم باشد.

امام جمعه مرند افزود: شهردار منتخب شورای شهر است و شورای شهر منتخب خود مردم و امروز پروژه در مرکز شهر مرند که باید در ۱۸ ماه تمام می شد پس از گذشت ۷ سال هنوز ناتمام مانده است و آقایی هم می گوید چرا امام جمعه در مورد این پروژه مداخله می کند؟! این در حالی است که مردم گله مند هستند.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده تاکید کرد: در قرآن کریم اگر یکبار از خمس سخن گفته شده در مورد اینکه سرنوشت مردم دست خودشان است ۲۱ بار به روش های مختلف اشاره شده است.

استاد حوزه علمیه همچنین با اشاره به حمایت های مردم در ساخت حوزه علمیه اذعشان داشت: با پول و کمک مردم در مرند حوزه علمیه ساخته ایم و حتی یک نماینده نمی تواند بگوید ریالی اعتبار برای ساخت این حوزه ها آورده است و حوزه علمیه مرند از سال ۹۱ رتبه اول علمی را دارد.

امام جمعه مرند بر ضرورت حفظ آرامش و وحدت در کشور تاکید کرد و ادامه داد: کشور به آرامش نیاز دارد و باید در مسیر مناسب و با شناخت حیطه وظایف مسئولین از آن ها مطالبه گری شود و یادمان نرود که دشمن به دنبال ناآرامی است تا از آن آب گل آلود ماهی بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده گفت: کسی که حرف حقی می زند سختی هایی هم اگر باشدباید تحمل بکند چه بسا اذیت شود یا از شهری به شهر دیگر منتقل شود.