امام جمعه شهرستان مرند در خطبه های نماز جمعه امروز ( ۳ بهمن) گفت: رسانه غربی و مزدوران منطقه ای و داخلی آن بدنبال تطهیر رژیم مزدور و خائن پهلوی و بزرگ کردن آن برای نسل جوان بی اطلاع، پنهان کردن خیانت های تاریخی و جنایات و کشتار و شکنجه و خفقان آن رژیم و […]

امام جمعه شهرستان مرند در خطبه های نماز جمعه امروز ( ۳ بهمن) گفت: رسانه غربی و مزدوران منطقه ای و داخلی آن بدنبال تطهیر رژیم مزدور و خائن پهلوی و بزرگ کردن آن برای نسل جوان بی اطلاع، پنهان کردن خیانت های تاریخی و جنایات و کشتار و شکنجه و خفقان آن رژیم و زیر سوال بردن دستاوردهای عظیم داخلی و خارجی انقلاب اسلامی و ملت مومن ایران اسلامی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده اظهار کرد: مردم با بصیرت و وفادار و مسئولین در فرصت دهه فجر باید دستاوردهای جهانی انقلاب اسلامی، بیداری جهان اسلام و تزلزل و افول قدرت استکبار و مزدوران آن ها و پیشرفت های عظیم و مختلف علمی، فنی، نظامی، سیاسی و… با مردم صحبت کنند و نشان بدهند.

وی افزود: امروز ظهور و قدرت ارادتمندان امیر المومنین (ع) در یمن، قدرت حزب الله لبنان، مقاومت فلسطین و موفقیت های دولت و ملت عراق در مقابل مزدوران بیگانه و حضور فرزندان خمینی کبیر در مرز های اسرائیل و امثالهم از جمله آثار انقلاب اسلامی در منطقه و جهان است.

خطیب خطبه های نماز جمعه در ادامه تصریح کرد: باید همه ما شاکر این نعمت بزرگ الهی باشیم، متحد و یکپارچگی را از دست ندهیم، بصیرت داشته باشیم و مسئولین محترم باید قدر این ملت بزرگ و با ایمان را بدانند و در امر خدمت به مردم و حل مشکلات کوتاهی ننمایند.

امام جمعه مرند با اشاره به اهانت اخیر برخی نشریات به ساحت رسول گرامی اسلام (ص) گفت: علی رغم سنگینی این مصیبت ، اطمینان داشته باشید توطئه جدید اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) و مقدسات اسلامی طبق آیه: یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ ( مى‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا گر چه کافران را ناخوش افتد نور خود را کامل خواهد گردانید ) قطعا وسیله هدایت انسانهای گمراه و نابودی هر چه سریع تر دشمنان پیامبران و نظام مبارک اسلامی خواهد بود.

مرگ پادشاه عربستان موضوع دیگری بود که امام جمعه مرند بدان اشاره کرد و افزود: امیدواریم اعلان رسمی مرگ ملک عبدا… رئیس رژیم خشن و وهابی عربستان آغاز افول و سقوط قدرت وهابیت، بزرگترین عامل تفرقه افکنی در امت اسلامی و مقدس ترین مراکز اسلامی و برادر کشی در کشورهای اسلامی و پایان جنگ اقتصادی دشمنان علیه خط مقاومت و بیداری عزت اسلامی باشد.

حجت الاسلام نعمت زاده خاطر نشان کرد: نامه حکیمانه، عمیق و بیدار کننده رهبر عزیز به جوانان اروپا و آمریکا، در حقیقت با سوالات اساسی آنها را به درک حقیقت به دور از طلسم فضای مجازی و با فهم قرآن دعوت نموده است. هدف نامه همانند جد بزرگوارشان رسول گرامی اسلام، (ص) عشق و علاقه به هدایت جوانان اروپا و آمریکا است و  دعوت جوانان غرب به شناخت مستقیم و بی واسطه اسلام از قرآن نه دیگران، دشمنان اسلام، فضای مجازی و شبکه های شیطانی ماهواره ای، یک حرکت الهی بود که همه جهان کفر را در حیرت فرو برد.