فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروهای مسلح کشورمان به ویژه نیروی زمینی ارتش در بهترین آمادگی رزمی قرار دارند و دشمنان اسلام جرات تعدی و تجاوز به خاک کشورمان را ندارند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در جمع نیروهای کارکنان تیپ ۳۲۱ مرند، مأموریت اصلی این نیرو را حفظ آمادگی رزمی عنوان کرد و گفت: نیروهای مسلح کشورمان به ویژه نیروی زمینی ارتش در بهترین آمادگی رزمی قرار دارند و دشمنان اسلام جرات تعدی و تجاوز به خاک کشورمان را ندارند.

وی با اشاره به سابقه مردم آذربایجان در طول تاریخ و با تاکید بر اینکه آذربایجان قطب اقتدار کشور و ولایتمداری است، افزود: مردم آذربایجان با سابقه تاریخی خوب و شهدای ارزنده با روحیه ولایتمداری و با بصیرت مثال زدنی ثابت کرده‌اند همپای انقلاب ایستاده‌اند و هر تهدیدی را پاسخ دندان شکن خواهند داد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی بخش مهمی از پازل قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران را تشکیل می‌دهد، تاکید کرد: در طول تاریخ مردم آذربایجان در تمامی صحنه‌ها نقش خود را به خوبی ایفا کرده‌اند.

سرتیپ حیدری با اشاره به راهبرد مهم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ارتقای روحیه کارکنان این نیرو، بخش عظیمی از اندیشه و وقت فرماندهان نیروهای مسلح را معطوف به موضوعات معیشتی و رفاه کارکنان عنوان کرد.

وی در پایان به اجرای طرح‌های ۲۶گانه لبیک برای ارتقای توان و اقتدار نیروی زمینی ارتش اشاره و تصریح کرد: محور اصلی این طرح‌ها معطوف به افزایش روحیه و رفاه کارکنان است که این امر مورد تاکید فرمانده کل قوا و فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران است.