رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند در نشست هفتگی عصر شعر انجمن ادبی استاد شهریار گفت: انجمن ادبی استاد شهریار مرند از قدیمی ترین انجمن های ادبی استان است.

به گزارش پایگاه خبری  اخبار به روز مرند :در این نشست مهران فرجی  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند طی سخنانی با قدر دانی از زحمات و حضور فعال اعضای انجمن و تشکیل جلسات هفتگی آن گفت : انجمن ادبی استاد شهریار مرند از قدیمی ترین انجمن های ادبی استان است و با برگزاری برنامه های متعدد فرهنگی ، نشست های منظم عصر شعر و برگزاری ۱۵ دوره از جشنواره شعر کوثر ، یکی از فعال ترین انجمن ها در این حوزه می باشد و با دارا بودن اساتیدی ارزشمند در راستای معرفی هرچه بهتر ادبیات این مرز و بوم تلاش می کند.

گفتنی است در این نشست اشعاری در مدح ائمه اطهار و با محوریت دیگر موضوعات از جمله مضامین اجتماعی ، طبیعت و در قالب های غزلیات و قصیده ، به زبان های فارسی و ترکی آذربایجانی توسط حاضرین قرائت شد.

یاد آور می شود ؛ انجمن ادبی استاد شهریار مرند هر هفته دوشنبه ها از ساعت ۱۷ تا ۱۹ پذیرای عمومی ادیبان و فرهیختگان مرندی می باشد و علاقه مندانی که در عرصه شعر و ادبیات دارای آثار می باشند می توانند در این نشست ها حضورداشته باشند و از جلسات نقد و بررسی بهره مند شوند.

نشست هفتگی عصر شعر انجمن ادبی استاد شهریار مرند با حضور حجت الاسلام کریمی رئیس دفتر امام جمعه مرند تشکیل شد .