معاون هماهنگ کننده نهاد فرایند تحقق اهداف انقلاب اسلامی گفت: به برکت خون شهدا و دستاورد‌های انقلاب اسلامی، روز به روز قدرتمند‌تر و مقاوم‌تر می‌شویم

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : سردار محسن پاکیار معاون هماهنگ کننده نهاد فرایند تحقق اهداف انقلاب اسلامی در چهارمین همایش سراسری مکتب امام صادق (ع) مرند که با حضور حجت الاسلام والمسملین علی نعمت زاده امام جمعه مرند و جمعی از طلاب و دانشجویان در شهر زنوز برگزار شد، ابراز داشت: تربیت نیرو‌های مخلص برای انقلاب اسلامی با الگوگیری از مکتب اسلام و اهل بیت (ع) ضروری است.

سردار پاکیار با اشاره به تلاش دشمن برای ناامید کردن مردم تاکید کرد: دشمن طی این چهار دهه تلاش کرده تا نظام انقلاب اسلامی را از چشم مردم بیندازد، اما پشتیبانی مردم از ولایت فقیه و ایستادگی و مقاومت، این توطئه دشمن را نقش برآب کرده است.

وی تاکید کرد: با وجود بسیج شدن شرق و غرب علیه ایران، در سایه ایمان و معنویت و با رهبری امام راحل پیروزی‌های بزرگی حاصل شد.

معاون هماهنگ کننده نهاد فرایند تحقق اهداف انقلاب اسلامی با بیان اینکه حماسه سازی‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس، حقیقت اسلام و قرآن را تبیین کرد، اظهار داشت: اگر چه امروز جنگ نظامی و سخت به اتمام رسیده، اما دشمن از توطئه‌ها و شیطنت‌های خود دست برنداشته است.

سردار پاکیار افزود: جنگ دیروز مرز‌ها و جبهه ها، امروز به خانه‌ها کشیده شده و دشمنان که می‌ترسند ایران اسلامی الگویی برای سایر ملل اسلامی باشد، مدام دسیسه و توطئه چینی می‌کنند.

وی گفت: امروز علیه انقلاب اسلامی ایران، تحریم و توطئه وجود دارد و در محاصره جنگ اقتصادی قرار داریم، اما به برکت خون شهدا و دستاورد‌های انقلاب اسلامی، روز به روز قدرتمند‌تر و مقاوم‌تر می‌شویم.

معاون هماهنگ کننده نهاد فرایند تحقق اهداف انقلاب اسلامی با اشاره به مهم‌ترین راهکار مقابله با توطئه‌های دشمنان عنوان کرد: پایداری در برابر دشمن، توکل به خداوند متعال و توجه به جایگاه والای ولایت فقیه مهم‌ترین صلاح در برابر دشمنان نظام اسلامی است.

سردار پاکیار ادامه داد: صلاح کار ملت در این است که به فرامین مقام عظمای ولایت گوش جان بسپارد تا با غلبه بر نقشه‌ها و اهداف شوم دشمن، از این پیچ تاریخی عبور کند.