حجت‌الاسلام رجب‌زاده:: ایران اسلامی بدون تفکر و فرهنگ شرق و غرب و بر پایه اسلام و قرآن پایه‌ریزی شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اخبار به روز مرند ، حجت‌الاسلام مظفر رجب‌زاده  ظهر امروز در مراسمی که به‌مناسبت سی‌امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید که این قدم نخست انقلاب بود. وعده الهی و معصومین هم همین است که ظلم و ستم از بین خواهد رفت و عدالت اسلامی در جامعه حکمفرما خواهد شد.

وی افزود: امام خمینی(ره) به شرق و غرب با صدای رسا اعلام کرد که اسلام می‌تواند در دنیای مدرن امروز بر جامعه حکومت و مدیریت کند و ایران اسلامی بدون تفکر و فرهنگ شرق و غرب بر پایه اسلام و قرآن پایه‌ریزی شده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مرند با بیان محبوبیت امام خمینی(ره) میان مردم مطرح کرد: اندیشه‌های امام راحل از ابعاد مختلف عرفانی و معنوی نشئت گرفته است. دشمنان فکر می‌کردند با رحلت امام عمر انقلاب اسلامی به پایان خواهید رسید؛ اما به یاری خدا و  وعده الهی، انقلاب اسلامی در سایه تفکر مهدویت، تعالیم اسلامی و قرآنی مقام معظم رهبری قدرتمندتر و توانمندتر از گذشته شد.

رجب‌زاده با بیان اینکه هیچ انقلابی همانند انقلاب اسلامی ایران مردمی نبوده است، بیان کرد: شکل‌گیری و اهداف نظام جمهوری اسلامی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده و در گام دوم انقلاب اسلامی دانشگاهیان باید با علم، دانش و فرهنگ که در مسیر انقلاب است گام بردارند.