به گزارش اخبار به روز مرند کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه دکتر حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی از خط تولید کارخانه ایران خودرو تبریز بازدید نمودند . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در بازدید از شرکت ایران خودرو تبریز که با حضور مدیر عامل و […]

به گزارش اخبار به روز مرند کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه دکتر حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی از خط تولید کارخانه ایران خودرو تبریز بازدید نمودند .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در بازدید از شرکت ایران خودرو تبریز که با حضور مدیر عامل و مسئولان شرکت برگزار شد گفت: شهرستان مرند برای سرمایه گذاری صنایع از موقعیت مناسبی برخوردار است و همگی آماده همکاری تمام جانبه از شرکت ایران خودرو  برای احداث مرکزی در شهرستان مرند هستیم.

وی افزود : در شهرستان مرند زیر ساختهای فراوانی برای سرمایه گذاری  با وجود صنایع در شهر ک شماره دو آماده است

در ادامه این دیدار دکتر حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی افزود : راه اندازی خط تولید دیگری از این شرکت در شهرستان مرند علاوه بر مناسب بودن برای این شرکت می تواند برای شهرستان از لحاظ اشتغال زایی قدم موثری  در امر رونق اقتصاد و اشتغال پایدار را داشته باشد .

۲۹   ۳۴ ۵۴   ۷۲ ۸۲   ۱۰۱ ۱۱۲   ۱۲۱ ب

 

منبع :روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ،