بازدید از مراحل پیشرفت منبع آب شرب در روستاهای یالوقوز آغاج و ایلات یالقوز آغاج به گزارش اخبار به روز مرند به نقل از روابط  عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ،تقی کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه امیری راد بخشدار مرکزی و رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی از مراحل اجرایی […]

بازدید از مراحل پیشرفت منبع آب شرب در روستاهای یالوقوز آغاج و ایلات یالقوز آغاج

به گزارش اخبار به روز مرند به نقل از روابط  عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ،تقی کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه امیری راد بخشدار مرکزی و رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی از مراحل اجرایی و پیشرفت تامین منبع آب روستا های یالقوز آغاج و ایلات یالقوز آغاج بازدید کرد .

کرمی در جریان این بازدید با توجه باشاره به اهمیت  تامین آب آشامیدنی سالم  خواستار تسزیع در اجرای این طرح شد .

براساس این گزارش  منبع آب زمینی  رو ستاهای یالقوزج آغاج و ایلات یالقوز آغاج از توابع بخش مرکزی بوده و این طرح با حجم ۱۰۰۰ متر مکعب با اعتبار بالغ بر ۱۴۱ میلیون ریال در حال اجراست .

گفتنی است برای تامین آب این روستاها قبلا از منبع هوایی ۷۰ متر مکعبی استفاده می شد .

۱۲۷      ۲۱۸

بازدید از شهرداری کشکسرای و طرحهای عمرانی شهردار ی

معاون استاندار و فرماندار ویزه شهرستان مرند به صورت سر زده از شهر کشکسرای  بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت پروزه های عمرانی این شهر قرار گرفت.

کرمی در بازدید از شهر کشکسرای از ساختمان جدید شهرداری ، پل روگذر  ورودی شهر ، ، و دیگر پروژه های  که توسط شهرداری کشکسرای در دست اجراست بازدید و از روند پیشرفت اجرایی  طرجهای  شهرداری  این شهر قرار گرفت.

وی گفت شهر کشکسرایی با توجه به قراگرفتن در مسیر ترانزیت اروپا و آسیا اولین شهر استان آذر بایجانشرقی می باشد باید در زمینه های عمرانی و خدماتی بیشتر برنامه ریزی شود تا هم از نظر جذب توریست و رونق اقتصاد جایگاه ویژه خودش را پیدا کند

۱۲۸    ۳۱۷