مرکز شهر مرند که چند سال به‌دلیل اجرای پروژه جواهر بسته شده بود با حضور مسوولان شهرستان امروز (سه‌شنبه) زیر بار ترافیک رفت.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند فرماندار شهرستان ویژه مرند روز سه شنبه در مراسم مسقف سازی پروژه جواهر و بازگشایی مسیر خیابان شهید رنجبری با اشاره به پروژه ۸ هزار مترمربعی جواهر گفت: پس از چند سال عملیات مسقف سازی این پروژه واقع در مرکز شهر مرند به مساحت یک هزار مترمربع با تلاش مسوولان انجام شد.

داود گرشاسبی خاطرنشان کرد: وجود اتفاق نظر و اجماع میان شورای اسلامی شهر و شهرداری و تلاش آنها جهت خدمت به مردم، برای ما بسیار مهم است.
وی همچنین اصحاب رسانه را موتور محرک مسوولان در مسقف سازی پروژه بیان کرد و گفت: امیدواریم با تلاش مسوولان سرمایه گذاران در جهت ایجاد اشتغال و توسعه و رونق شهر ورود کنند.
شهردار مرند نیز با اشاره به بسته بودن چند ساله مرکز شهر و خیابان شهید رنجبری گفت: مسقف سازی مرکز شهر به مساحت یک هزار متر با اعتباری افزون بر ۳۰ میلیارد ریال در طول ۹ ماه به بهره برداری رسید.
حسین کاوه اظهار کرد: باوجود مشکلات مالی، با همت جمعی و تلاش همه مسوولان شهرستان و پیمانکاران و ناظران پروژه، این مجموعه افتتاح شد.
وی در خصوص دیگر پروژه های در حال اجرای شهرداری نیز گفت: در حال حاضر، پروژه جاده مرند – جلفا به طول یک و نیم کیلومتر و تالار شهر در مراحل پایانی قرار دارد و به زودی افتتاح می شود.
شهردار مرند همچنین با اشاره به اجرای پروژه موزه شهر و آغاز عملیات تعدادی پارک در سطح شهر تصریح کرد: هدف مهم ما، اتمام پروژه های نیمه تمام و شروع پروژه های جدید در مرند است.
رئیس شورای اسلامی شهر مرند نیز گفت: در طول سال های گذشته، جلسات متعددی جهت حل مشکل پروژه جواهر برگزار و در نهایت با تلاش همه مسوولان، قرارداد عملیات مسقف سازی پروژه جواهر بسته و آغاز بکار نمود.
فرامرز آخوندی افزود: در نهایت امروز با پایان عملیات آن، شاهد باز شدن مرکز شهر و زیر بار ترافیک رفتن آن هستیم.