به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند امروز ساعت 18:30دقیقه بی احتیاطی راننده یکدستگاه پژه 206 در محور مرند و جلفا سه راهی عریان 5 نفر کشته و زخمی بر جای گذاشت . مسئول اورژانس وفوریتهای پزشکی بیمارستان رازی مرند با اعلام این خبر گفت :5 نفر از سر نشینان پژه 206 بعلت انحراف از […]

به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند امروز ساعت 18:30دقیقه بی احتیاطی راننده یکدستگاه پژه 206 در محور مرند و جلفا سه راهی عریان 5 نفر کشته و زخمی بر جای گذاشت .
مسئول اورژانس وفوریتهای پزشکی بیمارستان رازی مرند با اعلام این خبر گفت :5 نفر از سر نشینان پژه 206 بعلت انحراف از جاده و پرت شدن به دره یک نفر از سر نشینان راننده خودرو در دم فوت کرده و 4 نفر از مصدومان به بیمارستان رازی مرند انتقال داداه شدند .
وی افزود مصدو مین توسط خودر و شخصی به بیمارستان رازی مرند انتقال گردیده بودند واز مرکز اورژانس آمبولانس اعزام نگردیده بود ،که پس از انجام اقدامات امداگری اولیه بعلت شدت جراحات سه نفر از مصدومان به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز اعزام و یکنفر دیگر نیز در بخش داخلی فوریتهای پزشکی بیمارستان رازی مرند بستری گردید.

بر اساس گزارشات رسیده وضعیت مصدومین اعزامی و خیم گزارش شده است

گفتنی است محور مرند جلفا یکی از محور های پرتردد جاده های استان می باشد در طول ایام هفته شاهد تردد مسافرین بیشتری در این محور ها مخصوصا روزهای تعطیل هستیم و این در حالی است که متاسفانه بعلت عدم اجرای طرح بزرگراه مرند جلفا که بیش از 5 سال است عملیات اجرایی آن می گذرد و تنها با 20 در صد پیشرفت فیزیکی به حال خود رها شده و هر هفته شاهد 5 الی 6 مورد تصادف در این محور هستیم که اکثر ا منجر به فوت و مجروح و داغداران شدن خانواده ها میگردد