در شهر مرند پسرخاله‌ی نماینده‌ی شهر پیش از اینکه آن شخص نماینده شود در مدرسه‌ای معاون بود.در عرض چند ماه یک معاون مدرسه شد مدیر آموزش‌وپرورش یک شهر.

«جواد بابا زاده» مدیر داخلی ستاد انتخاباتی فرهنگیان دکتر روحانی نیز درباره دخالت‌های نهادهای دیگر در آموزش‌وپرورش گفت: انتظار ما از وزیر ایستادگی جلوی نمایندگان است. در آذربایجان شرقی و در شهر مرند پسرخاله‌ی نماینده‌ی شهر پیش از اینکه آن شخص نماینده شود در مدرسه‌ای معاون بود. به‌محض اینکه او نماینده شد معاون آموزش‌وپرورش شهر مرند شد. نماینده‌ی شهر تلاش کرد که او را رییس کند اما نشد، مدیرکل برای اینکه جایگاه خود را حفظ کند آن شخص را کرد مدیر آموزش‌وپرورش جلفا یعنی در عرض چند ماه یک معاون مدرسه شد مدیر آموزش‌وپرورش یک شهر.

وی افزود: البته نامه‌ای وجود ندارد که این حرف‌ها را ثابت کند، دیوار حاشا برای نماینده بلند است اما وقتی این اتفاقات مکرر رخ می‌دهد می‌شود حدس زد که این اتفاق افتاده است.

نباید به نماینده‌ها باج داد

بابا زاده ادامه داد: این دخالت‌ها فقط روی دولت روحانی نبوده بلکه روی دولت‌های قبلی نیز این اتفاقات می‌افتاد اما در این دولت به نظر بیشتر هم شده و در موارد زیادی با نماینده‌ها برای فرار از استیضاح سازش می‌شود. در قضیه‌ی استیضاح آخر ۲۶ نفر امضا را پس می‌گیرند! این قضیه طبیعی به نظر نمی‌آید./ انصاف نیوز