با حضور استاندارآ ذر بایجان شرقی : علیار راستگو فرماندار جدیدتبریز معرفی شد

مراسم معارفه فرماندار جدید تبریز با حضور استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد که بر این اساس علیار راستگو به‌عنوان فرماندار جدید تبریز معرفی و از رحیم شهرتی‌فر فرماندار سابق تبریز که به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی منصوب شده است قدردانی شد.

به گزاذش اخبار به روز مرند :مجید خدابخش در این مراسم با بیان اینکه تبریز، از هر جهت شهرستانی ویژه است، اظهار داشت: مدیریت امور این شهرستان، حساسیت ویژه‌ای دارد و از این رو فرمانداری تبریز جایگاه خاصی دارد که موفقیت آن در گرو تعامل و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی است.

وی افزود: مدیریت استان نیز حامی فرمانداری تبریز است و همه امور داخلی شهرستان باید توسط فرمانداری مدیریت شود و امیدوارم که فرماندار جدید نیز که از نیروهای خوش‌فکر و باسابقه وزارت کشور هستند، با استفاده از تجربیات خود در خدمت به مردم مؤمن، بصیر و باوفای این شهرستان موفق باشند.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال جاری، تولید و اشتغال را به‌عنوان مسیر خدمت تعیین کردند و دولت تدبیر و امید نیز ایجاد اشتغال و رفع فقر را به‌عنوان اولویت‌های اصلی خود انتخاب کرده است.

وی در ادامه گفت: البته این به معنی کنار گذاشتن مباحث دیگر از جمله امور فرهنگی نیست؛ همه فعالیت‌ها باید پیوست فرهنگی داشته باشد و حل مشکلات اقتصادی و ایجاد اشتغال و رفع فقر نیز جز با تقویت روحیه تعاون و فرهنگ خیرخواهی میسر نیست.

خدابخش، مسئولیت در نظام اسلامی را امانتی الهی و فرصتی برای خدمت به مردم ذکر کرد و گفت: در مدیریت امور باید علاوه بر عقل، علم و تدبیر، باید خود را در معرض انرژی بی‌پایان و فوق‌العاده تأثیرگذار ارتباط با خدا و امدادهای غیبی قرار دهیم و تنها در این صورت می‌توانیم به آرامش و اطمینان قلبی دست یابیم.

استاندار آذربایجان شرقی یادآور شد: اگر با ایمان و باور قلبی به این که همه مخلوقات، هدف‌دار خلق شده‌اند، علم و تدبیر را به کار بگیریم به اطمینان خاطری دست خواهیم یافت که با هیچ ابزار دیگری به دست نمی‌آید و این نکته‌ای است که همه مدیران ما باید به آن توجه داشته باشند.

وی در پایان تصریح کرد: باید با این روحیه وارد عرصه خدمت‌گزاری شویم تا بتوانیم از فرصت مسئولیت در نظام اسلامی که پایه‌های آن، فداکاری و از جان گذشتگی صدها هزار شهید، جانباز و آزاده است استفاده کنیم.

گفتنی است راستگو دانش آموخته دانشکده حقوق دانشگاه تهران ( کارشناسی ارشد) است که ریاست دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، تصدی فرمانداری‌های شهرستان‌های کلیبر، مراغه، جلفا، آذرشهر و مرند، معاونت اقتصادی و بین‌المللی منطقه آزاد ارس، معاونت اقتصادی مجتمع صنعتی تراکتورسازی و منطقه اقتصادی سهلان،  مدیرکل سیاسی و انتظامی استانداری کردستان را در کارنامه خود دارد.


ارسال نظر

توجه فرمایید که نظرات فاقد نام و نیز نظرات تبلیغاتی و توهین آمیز به هیچ وجه تائید نخواهند شد.

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)