شب گذشته دکتر حسن نژادنماینده پر تلاش مرند و جلفا با رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیاز های مبلمان اداری بیمارستان جدید شهرستان مرند به ارزش 600 میلیون تومان بود تامین و امروز نیز برای خریداری اقدامات لازم از سوی مسئول شبکه بهداشت ودرمان مرند انجام گردید . در این تماس تلفنی که نصف شب […]

شب گذشته دکتر حسن نژادنماینده پر تلاش مرند و جلفا با رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیاز های مبلمان اداری بیمارستان جدید شهرستان مرند به ارزش 600 میلیون تومان بود تامین و امروز نیز برای خریداری اقدامات لازم از سوی مسئول شبکه بهداشت ودرمان مرند انجام گردید .

در این تماس تلفنی که نصف شب مورخه 92/4/26ساعت 24 در مراسم بعد از سخنرانی در مسجد امام حسین (ع)مرند با دکتر یعقوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز انجام شد و مقرر گردید سرپرست شبکه بهداشت درمان مرند در تهیه و اجرای اقدامات اداری را انجام دهد .

دکتر حسن نژاد در ادامه افزود ازنظر ما کلیه شرایط و امکانات برای افتتاح بیمارستان جدید آماده است و این همت دولت را می خواهد که زویای چندین ساله اهالی شهرستان مرند را تعبیر کنند.

نماینده مردم مرند و جلفا همچنین اظهار امیدواری کرد تا دولت همت به خرج داده و بزرکواری کرده لااقل در 2و سوم مرداد شاهد افتتاح این بیمارستان باشیم