محمد بخشی عضو شورای اسلامی شهرمرند گفت: رسیدگی به مناطق محروم وکمتر توسعه یافته از وظایف ذاتی همه دستگاه های اجرایی وبخصوص خدمات رسان است. ه گزارش اخبار به روز مرند :محمد بخشی عضوشورای اسلامی شهر مرنددر حاشیه جلسه علنی روز دوشنبه گفت: توجه به ایجاد زیرساخت‌ها در نقاط محروم شهر و توجه به اختصاص امکانات […]

محمد بخشی عضو شورای اسلامی شهرمرند گفت: رسیدگی به مناطق محروم وکمتر توسعه یافته از وظایف ذاتی همه دستگاه های اجرایی وبخصوص خدمات رسان است.

ه گزارش اخبار به روز مرند :محمد بخشی عضوشورای اسلامی شهر مرنددر حاشیه جلسه علنی روز دوشنبه گفت: توجه به ایجاد زیرساخت‌ها در نقاط محروم شهر و توجه به اختصاص امکانات ورزشی وتفریحی  از وظایف ذاتی شهرداری هست..

وی در ادامه افزود:ازکارکنان شهرداری انتظار است که  برای حل مشکلات مناطق مختلف کنارهم بنشینید و مسائل را حل و فصل کنند و از فعالیت های جزیره ای پرهیز کنند.

وی افزود: مطالبات مردم منطقه مانند تسهیل درعبور و مرور ،ایجاد مراکز رفاهی وتفریحی ،آسفالت کوچه ها وجداول و…حق شهروندی است و باید در مسیر تحقق آنها تلاش ویژه ای صورت گیرد.

عضو شورای اسلامی شهرستان مرند رسیدگی به مناطق محروم و حاشیه شهر را ضروری برشمرد و عنوان کرد: رسیدگی به مناطق محروم شهر از اولویت های اصلی شورای اسلامی شهر و شهرداری است و همچنین رسیدگی به مناطق محروم از وظایف ذاتی همه دستگاه های اجرایی است.

بخشی با تاکید بر لزوم توجه به عمران مناطق محروم، ابراز کرد: بارها شخصا از مناطق محروم مرند بازدید کرده و خواستار رسیدگی بیشتر به این مناطق شده ام.

این عضو شورای شهرخاطرنشان کرد:خدمت‌رسانی به مردم و رفع گرفتاری‌های آنان گذشته از اینکه یک مسئولیت است از منظر دین نیز وظیفه انسانی، الهی و اخلاقی ما هست که باید با برنامه ریزی دقیق واصولی انجام دهیم تا شاید دراین دوره پنجم اثرات خوبی به یادگار بگذاریم.