به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :به دنبال بارش شدید برف و برودت هوا، کلیه مدارس شهری و روستایی شهرستان مرند در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت و صبح و  بعدازظهر روز یکشنبه؛ مورخه ۲۹ دی‌ماه #تعطیل می‌باشد. کلیه امتحانات داخلی مدارس لغو و به زمان دیگری موکول خواهد شد.   بسیاری از […]

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :به دنبال بارش شدید برف و برودت هوا،

کلیه مدارس شهری و روستایی شهرستان مرند در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت و صبح و  بعدازظهر روز یکشنبه؛ مورخه ۲۹ دی‌ماه #تعطیل می‌باشد.

کلیه امتحانات داخلی مدارس لغو و به زمان دیگری موکول خواهد شد.

 

بسیاری از مدارس آذربایجان شرقی در نوبت صبح  و عصر امروز هم تعطیل بود.

بارش برف که از دو روز پیش در آذربایجان شرقی شدت گرفته است، موجب بسته شدن بیشتر راه‌های روستایی و کندی تردد در محور‌های ارتباطی استان شده است.

به پیش بینی کارشناسان هواشناسی، این سامانه بارشی تا فردا دوشنبه در استان فعال خواهد بود.

بارش برف و باران در ۱۵ استان

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی اظهار داشت: در حال حاضر بارش پرحجم برف را در محورهای مواصلاتی استان‌های تهران، اردبیل، قزوین، زنجان، البرز، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی شاهد هستیم.

وی با اشاره به این مطلب که بارش برف در محورهای فوق تا پایان وقت امروز ادامه دار خواهد بود، از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند درخواست کرد که حتما به تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ مجهز باشند.

ادامه برف تهران تا آخر وقت امروز
کارشناس سازمان هواشناسی افزود: بارش برف در تهران تا بعدازظهر امروز ادامه دارد، بعد از آن کاهش ابر خواهیم داشت، کمینه دمای امروز صبح پایتخت ۱ درجه بالای صفر بود و و بیشینه دمای امروز تهران به ۴ درجه بالای صفر می‌رسد.

گودرزی گفت: اردبیل با دمای ۸ درجه زیر صفر، آبعلی و مرند ۷ درجه زیر صفر و میناب ۲۵ درجه بالای صفر و رودان ۲۴ درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.