برنامه هیات رزمندگان اسلام مرند به مناسبت ایام فاطمیه برگزار میشود مسئول هیات رزمندگان اسلام شهرستان مرند گفت: برنامه سخنرانی و مداحی به مناسبت ایام فاطمیه در شهر مرند برگزار میگردد. حبیب صبایی مسئول هیات رزمندگان اسلام شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگار ما گفت: هزمان با سراسر کشور اسلامی در شهرستان مرند نیز برنامه […]

برنامه هیات رزمندگان اسلام مرند به مناسبت ایام فاطمیه برگزار میشود
مسئول هیات رزمندگان اسلام شهرستان مرند گفت: برنامه سخنرانی و مداحی به مناسبت ایام فاطمیه در شهر مرند برگزار میگردد.

حبیب صبایی مسئول هیات رزمندگان اسلام شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگار ما گفت: هزمان با سراسر کشور اسلامی در شهرستان مرند نیز برنامه های مختلفی در ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت زهرا (س) برگزار خواهد شد.

صبایی اظهار کرد: شاخص ترین برنامه هیات رزمندگان اسلام مرند شنبه شب مورخه ۹۳/۱۲/۱۶ و از ساعت ۲۰/۳۰ در مسجد الحسینی شهر مرند واقع در خیابان شهید رجایی ( ایستگاه) برگزار میگردد که در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی مدیر کل سازمان اوقاف و امور خیریه استان آذربایجانشرقی سخنرانی و حاج سید جواد طبقی از استان آذربایجانغربی مداحی خواهند کرد.

وی افزود: همچنانکه مقام معظم رهبری نیز تاکید نمودند امسال فرا رسیدن سال نو مصادف است با دو فاطمیّه و مراسم یادبود شهادت بانوی بزرگ جهان اسلام صدّیقه‌ی کبری (سلام الله علیها) و این تقارن موجب میشود که ملّت ما ان‌شاءالله بتوانند از برکات انوار فاطمی بهره ببرند و خود را در شعاع تعالیم آن بزرگوار قرار بدهند و خود را منوّر کنند به انوار هدایت الهی که به وسیله‌ی فاطمه‌ی زهرا (سلام الله علیها) و خاندان پیغمبر به همه‌ی مردم عالم اهدا شده است لذا از عموم مردم عزیز و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السّلام دعوت می‌شود تا در این مراسم شرکت فرمایند.

لازم به ذکر است این برنامه از طرف سپاه ناحیه مرند، هیات رزمندگان اسلام مرند، حوزه مقاومت بسیج نصر، روحانیت و هیات امنای مسجد الحسینی و پایگاه شهید حاجی اقراری برگزار خواهد شد.

۱۴۵۵۲۱ ۴۷۸۹۶۵۴