کارگاه آموزشی ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران با موضوع آسیب‌های اجتماعی در شهرستان مرند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز  مرند: یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ کارگاه آموزشی آسیب‌های اجتماعی با حضور سروان سهیلا روحانی، حسین داوری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مرند و خانواده‌های معظم ایثارگران در سالن اجتماعات بنیاد شهرستان برگزار شد.
کارگاه آموزشی با سخنرانی سروان روحانی با موضوع مبارزه با آسیب‌های اجتماعی به‌ویژه مفاسد اخلاقی، طلاق، پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر برگزار شد.
روحانی در این مراسم از والدین معظم شهدا و ایثارگران خواست نسبت به افزایش مهارت‌های زندگی و شیوه ها و سبک‌های صحیح تربیت فرزندان جدیت بیشتری داشته باشند تا نسلی پویا و کم‌خطر در آینده به جامعه تحویل دهند.
وی در ادامه افزود: رسانه‌های ارتباطی و فضای مجازی اثرات مخرب زیادی دارند و عمده آسیب آن ترویج بی‌عفتی، بی‌حجابی و حمله به ارزش‌های دینی است که گروه هدف برنامه‌های تخریبی آن جوانان و نوجوانان است که باید با آموزش‌های لازم به فرزندانمان از آسیب‌های فضای مجازی جلوگیری کنیم.
وی راه‌حل بسیاری از آسیب‌ها را اصلاح خود دانسته و خاطرنشان کرد باید از خود شروع کنیم و بسیاری از رفتارهای خود را اصلاح کنیم تا بتوانیم سرمشق و الگو قرار بگیریم./ ایثار گران