مرند- کارگاه های آموزشی مکتب امام صادق(ع) ویژه دانش آموزان در شهرستان مرند برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :حجت الاسلام باقری مدیر مدرسه علمیه حضرت صاحب الزمان(عج) در گفتگو با خبرنگاران ، ابراز داشت: چهارمین دوره کارگاه های آموزشی مکتب امام صادق(ع) ویژه دانش آموزان پسر پایه هفتم تا دوازدهم به همت حوزه علمیه حضرت صاحب الزمان(عج) و ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مرند برگزار می شود.

وی افزود: در این دوره، کارگاه ویژه والدین، حلقه های معرفتی – بصیرتی، برنامه های ورزشی، اکران فیلم و مستند، کرسی آزاداندیشی و بازدید علمی برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام باقری خاطرنشان کرد: در سه دوره گذشته این کارگاه آموزشی، حدود هزار نفر شرکت داشتند که این دوره امسال در مدرسه شبانه روزی شهر زنوز برگزار خواهد شد.

مدیر مدرسه علمیه حضرت صاحب الزمان(عج) مرند گفت: امسال برای اولین بار، کارگاه ویزه والدین طراحی شده که پیش بینی می شود حدود ۱۵۰ نفر از والدین دانش آموزان به صورت نیم روز در این دوره حضور پیدا کنند.

وی همچنین ابراز داشت: با توجه به برگزاری کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه ها، تصمیم گرفتیم برای اولین بار، کرسی های آزاداندیشی ویژه دانش آموزان را در این دوره از کارگاه های آموزشی برگزار کنیم.

حجت الاسلام باقری با اشاره به زمان شروع این دوره عنوان کرد: کارگاه های آموزشی مکتب امام صادق(ع) از ۵ تا ۹ مردادماه برگزار می شود، علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در این دوره، از ۱۰ تا ۲۰ تیر به کتابخانه ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مرند مراجعه کنند.