بر اثر تصادف یک دستگاه کامیون با پیکان 5 نفر در محور مرند ـ جلفا کشته و زخمی شدند تصادف یک دستگاه کامیون کمپرسی با پیکان سواری در محور مرند جلفا یک کشته و چهار زخمی به جای گذاشت. به گزارش خبرنگار صداوسيما از مرند، بر اثر تصادف یک دستگاه کامیون کمپرسی با پیکان سواری […]

بر اثر تصادف یک دستگاه کامیون با پیکان
5 نفر در محور مرند ـ جلفا کشته و زخمی شدند
تصادف یک دستگاه کامیون کمپرسی با پیکان سواری در محور مرند جلفا یک کشته و چهار زخمی به جای گذاشت.

به گزارش خبرنگار صداوسيما از مرند، بر اثر تصادف یک دستگاه کامیون کمپرسی با پیکان سواری در محور مرند جلفا 5 نفر کشته و زخمی به جای گذاشت.

بر اساس اعلام اورژانس بیمارستان رازی مرند در این حادثه که در محور مرند ـ جلفا سه راهی زنوز اتفاق افتاده که در این حادثه به علت شدت تصادف یکی از سرنشینان سواری پیکان در دم جان باخته و چهار نفر دیگر از سرنشینان به همراه راننده پیکان به بیمارستان رازی مرند انتقال داده شدند که به علت شدت جراحات دو نفر برای مداوا به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز انتقال داده شدند.

محمد ایمانلو فرمانده پلیس راه مرند ـ جلفا علت این حادثه را عدم رعایت گردش به چپ راننده کمپرسی اعلام کرد.

بر اساس این گزارش محور مرند ـ چلفا یکی از محورهای مهم ازنظر تردد خودروهای سواری و باری با قرار گرفتن در مسیر کشورهای آذر بایجان و ارمنستان و همچنین وجود منطقه آزادارس است که به علت عدم تسریع در عملیات اجرایی بزرگ راه مرند ـ جلفا هر هفته شاهد اتفاقات ناگواری ناشی از برخورد و تصادف انواع سواری و باری در این محورها هستیم که جدیت مسئولان ذی‌ربط را در اجرای عملیات این محورها را می‌طلبد.