،به گزارش اخبار به روز مرند :به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی مرند: شهردار مرند در خصوص تملک و آزادسازی خیابان ۵۵ متریالله مرندی ، نقطه عطف کار جهادی با تلفیقی از مشارکت، اتحاد و آماده به کاری شهرداری مرند بود که در راستای پیشبرد اهداف عالیه شهر، رقم خورد. هاشمی با اشاره به […]

،به گزارش اخبار به روز مرند :به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی مرند: شهردار مرند در خصوص تملک و آزادسازی خیابان ۵۵ متریالله مرندی ، نقطه عطف کار جهادی با تلفیقی از مشارکت، اتحاد و آماده به کاری شهرداری مرند بود که در راستای پیشبرد اهداف عالیه شهر، رقم خورد.

هاشمی با اشاره به نقش مردم و اهمیت حضور و همکاری همشهریان در به ثمر رساندن بذر اهداف مورد نظر شهرداری خاطر نشان کرد: بی شک اگر خواست و حمایت مردم نبود شهرداری مرند نمی توانست در مسیر تسریع بخشیدن به آزادسازی مسیر مطرح شده، رضایت‌بخش عمل کند.

وی با بیان اینکه هستیم پای عهدی که بستیم تاکید کرد : همکاران ما در اجرای هر چه بهتر این ماموریت تا پاسی از شب با حضور در محل ضمن بررسی همه جوانب توافقات مربوطه را با مالکان، به عمل آورده و با تلاش ستودنی خود، توانستند به وعده‌ای که قولش را داده بودند، عمل نمایند و توافقات را به مرحله صلح‌نامه برسانند.

شهردار مرند در ادامه، ضمن قدردانی از تمامی کسانی که در این راه قدم برداشته و خالصانه خدمت می‌نمایند، اضافه می‌کند: اگر چه تا انتهای سال تنها ۱۲ ساعت  دیگر باقیست اما، کارکنان ما با نهایت جدیت و با روحیه‌ای مضاعف با پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیرت جهادی، همچنان در صحنه حضور دارند تا بار دیگر قابلیت‌ها و ارزش‌های خود را در به انتها رساندن ماموریت‌های محوله، نشان دهند.

هاشمی در خصوص جزئیات تملکات واقع در مسیرگفت: مجموع متراژ املاک و سرقفل‌های موجود قریب به بیش از ۳۵۰ مترمربع تجاری و بیش از ۲۳۰۰ متر مربع مسکونی است که به واسطه موقعیت خاص منطقه روند رسیدگی و تعیین تکلیف نمودن آن، بسیار سخت و چالش‌آفرین بود.

۱_۸۸ ۲_۴۴ ۳_۵۵ ۴_۶۶ ۷۷