فرماندار شهرستان ویژه مرند با دعوت از همه افراد صاحب فکر و اندیشه عنوان داشت: محدویت ورود برای افراد به دبیرخانه گام دوم انقلاب نداریم

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : داود گرشاسبی در جلسه نهادینه کردن بیانیه گام دوم انقلاب در شهرستان مرند ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیان داشت: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه چله دوم انقلاب است.

وی افزود: موضوع روندی است و باید به صورت پروسه ای و با برنامه ریزی قوی و شناسایی نقاط قوت و ضعف و تقویت آنها و با تقابل فکر و اندیشه به جلو حرکت کنیم.

وی ادامه داد: در تولید ابزار ضعیف عمل کرده ایم و باید در راستای تقویت آن تولید ذهن داشته باشیم.

فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه سخنان خود با دعوت همه افراد صاحب فکر و اندیشه عنوان داشت: محدویت ورود برای افراد به دبیرخانه گام دوم انقلاب نداریم و همه افراد دارای نگاه به آینده ، تفکرخلاق از تمام حوزه ها برای ورود استقبال می کنیم.

وی ادامه داد : باید برای ده سال آینده کشور برنامه ریزی داشته باشیم که ازجمله آن تربیت نیروی انسانی ماهر و دارای فکر و اندیشه قوی در جهت توسعه و پیشرفت کشور باشد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اجماع عموم برای پیشبرد بیانیه گام دوم انقلاب گفت: برای نهادینه کردن بیانیه گام دوم انقلاب کار جمعی و علمی نیاز است و به همه قشرها تعلق دارد.

فرماندار شهرستان ویژه مرند خاطر نشان کرد: هنر ما اجماع همه است که این یک فرهنگ است و باید افق چند ساله آینده را ببینیم و به تمدن جهانی برسیم.

وی افزود: حرکت ملی است و خروجی آن باید فرا ملی باشد و گام دوم ، گام هم افزایی است و باید با رعایت مصالح ، مسیر را به مسیر پیشرفت علم و تمدن و تربیت نسل هدایت کنیم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)برای ما حجت است و وظیفه داریم با تمام توان در جهت اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و نهادینه کردن بیانیه گام دوم انقلاب تلاش کنیم.

داود گرشاسبی تاکید کرد: در راستای اجرایی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب دبیرخانه ،کارگروه ها و زیر مجموعه های آن شکل بگیرد و از ظرفیت حوزه های علمیه، بسیج ، دانشگاه ها ، اساتید ، صاحبان فکر و اندیشه، مراکز آموزشی و… استفاده گردد.

وی ادامه داد:باید ضرورت موضوع را درک کرده و گام دوم گامی جهادی باشد و ما باید آسیب ها را اصلاح کنیم.

 

DSC_0002