فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: اداره صمت با برنامه‌ریزی لازم، نظارت جدی بر قیمت‌ها داشته و ضمن بازدید دوره ای و حضور بیشتر در بازار، با متخلفان برخورد کند.

به گزارش  پایگاه  خبری اخبار به روز مرند : داود گرشاسبی روز سه شنبه در جلسه تنظیم بازار شهرستان مرند اظهار کرد: کمبود کالا در سطح شهرستان نداریم ولی باید مواظب افزایش قیمت ها بوده و از سوء استفاده برخی افراد جلوگیری کنیم.

وی افزود: مردم از افزایش قیمت ها شاکی هستند زیرا که قیمت یک قلم کالا در بین فروشگاه ها و مغازه ها با همدیگر تفاوت دارد.
فرماندار مرند با اشاره به وجود فاصله طبقاتی بسیار خاطرنشان کرد: وظیفه داریم تعادل ثروت را در جامعه رعایت کرده و بیشتر به منافع ملی و عمومی توجه داشته باشیم.
وی همچنین بر ضرورت تثبیت قیمت ها در بازار تاکید کرد و گفت: در حال حاضر قیمت گوشت گرم متفاوت است که باید استاندارد قیمت رعایت شود و نظارت جدی صورت گیرد.
گرشاسبی با اشاره به تهیه و توزیع مناسب میوه شب عید اظهار کرد: دستگاه های ذیربط نسبت به تامین میوه شب عید برنامه ریزی مناسبی انجام دهند تا مردم با مشکل مواجه نشده و تعدیل در قیمت میوه و حقوق مصرف کننده نیز رعایت شود.
وی افزود: میوه بر حسب نیاز پیش بینی شود و روستاها هم در نظر گرفته شوند چرا که هدف از توزیع میوه شب عید، تعدیل در قیمت ها است.