به گزارش اخبار به روز مرند :اسماعیل جبارزاده با حضور در استودیوی خبر شبکه سهند، با اشاره به آغاز سفر استانی هیات دولت به آذربایجان شرقی در قبل از ظهر چهارشنبه، اظهار داشت: حضور بانشاط و پرشور مردم در مراسم استقبال از رییس جمهور باعث استحکام بیشتر پایه‌های نظام در عرصه‌های بین‌المللی شده و در […]

به گزارش اخبار به روز مرند :اسماعیل جبارزاده با حضور در استودیوی خبر شبکه سهند، با اشاره به آغاز سفر استانی هیات دولت به آذربایجان شرقی در قبل از ظهر چهارشنبه، اظهار داشت: حضور بانشاط و پرشور مردم در مراسم استقبال از رییس جمهور باعث استحکام بیشتر پایه‌های نظام در عرصه‌های بین‌المللی شده و در عرصه داخلی نیز ضمن این که مصداق تحقق شعار همدلی و همزبانی است، دولت را در حل مشکلات کشور کمک خواهد کرد.

وی همچنین از ستادهای استقبال مردمی از دولت در سراسر استان و دست‌اندرکاران آماده‌سازی شهر تبریز برای ورود کاروان تدبیر و امید، قدردانی کرد.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به برنامه‌های سفر رییس جمهور به تبریز، گفت: مراسم استقبال مردمی از دکتر روحانی از ساعت ۹ صبح در مسیر میدان ساعت به طرف استادیوم تختی انجام می‌شود و در سایر مسیرها برای جلوگیری از اختلال در تردد شهروندان، مراسم استقبال برگزار نخواهد شد.

وی افزود: پس از مراسم استقبال، دکتر روحانی در جمع مردم استان در استادیوم تختی حاضر خواهد شد و در مورد مسایل مهم ملی و استانی سخنرانی خواهد کرد.

جبارزاده افزود: بعد از ظهر چهارشنبه نیز رییس جمهور در دو نشست جداگانه با سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی استان و همچنین علما و روحانیون، خانواده‌های شهدا و ایثارگران و نخبگان استان دیدار خواهد کرد.

استاندار آذربایجان شرقی بازدید از چند پروژه و شرکت در جلسه شورای اداری و نشست خبری با خبرنگاران استان را از جمله برنامه‌های رییس جمهور در روز پنج‌شنبه اعلام کرد.